PR: Walkman F800: neobyčajný MP3 prehrávač

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že váš MP3 prehrávač by mohol zvládnuť viac, ako len prehrávanie hudby? Nový Walkman F800 s operačným systémom Android 4.0 Ice Cream Sandwich a prístupom na internet poskytuje plnohodnotnú multimediálnu zábavu, takže sa nudiť už nikdy nebudete. Vďaka WiFi rozhraniu si môžete hudbu kedykoľvek stiahnuť, alebo prehrať na Youtube. Obrovskou výhodou je aj prístup na Google Play, kde sa dajú stiahnuť všetky aplikácie dostupné pre Android zariadenia.


Multimediálna sloboda, ktorú ponúka nový Walkman F800 prekonáva doterajšie modely. Možnosť prístupu na internet, ale najmä Google Play plný hier, aplikácií a užitočných programov zabezpečujú plnohodnotnú multimediálnu zábavu. Hlavnou výhodou Walkmanu je operačný systém Android 4.0 s prístupom k aplikáciám. Systém umožní aj surfovanie po internete, sledovanie on-line seriálov a filmov, a využívanie praktických aplikácií ako Youtube, Skype, či dobre známy Facebook. To všetko bez zbytočných káblov a obmedzení. Všetky multimediálne funkcie, aplikácie a hry si vychutnáte na veľkom 3,5 palcovom dotykovému displeji, ktorý poskytuje dostatočnú kvalitu a veľkosť aj na pozeranie videí, či filmov.


Okrem nových vychytávok zostáva značka Walkman verná hlavnej prednosti a tou je kvalitný zvuk. Digitálny zosilňovač S-Master MX, s technológiami Clear Audio vytvárajú čisté tóny a hlboké basy, ktoré ulahodia uchu každého labužníka. Walkman navyše obsahuje systém zabudovaných reproduktorov xLOUD, takže sa o svoju hudbu môžete podeliť aj s ostatnými. Srdcom nového prehrávača je výkonný procesor NVIDIA Tegra 2, ktorý je v segmente MP3 prehrávačov skutočná rarita. F800ka tak bez problémov zvládne aj náročnejšie hry a aplikácie. Zaujímavosťou je zabudovaný GPS modul, vďaka ktorému môže Walkman F800 poslúžiť aj ako GPS navigácia. Walkman F800 teda skutočne nie je obyčajný MP3 prehrávač, okrem nevídaného výkonu poskytuje aj neobmedzenú multimediálnu zábavu.

MP3 prehrávač Sony WALKMAN F800 je na slovenskom trhu dostupný od augusta 2012.

Hlavné charakteristické vlastnosti

Séria NWZ-F800

Kapacita pamäte

NWZ-F804: 8 GB

NWZ-F805: 16 GB

NWZ-F806: 32 GB

Úložný priestor (počet skladieb)*

8 GB: 1300 skladieb
16 GB: 3300 skladieb
32 GB: 7300 skladieb

Displej

8,9 cm/3,5″ multidotykový LCD

Formát audio súborov

MP3;

WMA (Bez DRM); AAC?LC (Bez DRM); HE-AAC; Linear PCM; FLAC

Formát video súborov

MPEG4; AVC (H.264/AVC); WMV9 (Bez DRM)

Čas potrebný na maximálne nabitie (cez USB)

Cca 4 hodiny

Rýchle nabitie

Nie je dostupné

Výdrž batérie

20 hodín prehrávania zvuku**

4,5 hodiny prehrávania videa***

Eliminácia okolitého hluku

Nie je dostupné

Bezdrôtové Bluetooth® rozhranie

ÁNO

Dodávané slúchadlá

Slúchadlá do uší                 MDR-EX0300E