PR: Pricemania štartuje spoluprácu so Zoznamom, radiť vám bude Cenový špión

Popredný porovnávač  cien a kvality internetových obchodov www.pricemania.sk a internetový portál Zoznam.sk spájajú svoje sily. Slovenským spotrebiteľom prinášajú spoločnú službu pod názvom Cenový špión.

Novinka je prevádzkovaná na doméne www.cenovyspion.sk, resp. cenovyspion.zoznam.sk. Prináša kompletnú funkcionalitu potrebnú na výhodný a bezproblémový nákup vo viac ako 3 000 porovnávaných e-shopoch. Datábaza obsahuje vyše 1 mil. produktov zo všetkých segmentov internetového predaja.

Cenový špión umožňuje vybrať si tovar podľa rôznych parametrov, priblíži  názory iných zákazníkov a následne používateľovi dopomôže vybrať si overený obchod pre nákup.

Pricemania od spolupráce so Zoznamom očakáva nárast návštevnosti a oslovenie nových užívateľských segmentov.Cieľom nášho spojenia so Zoznamom je predstaviť službu porovnania aj používateľom, ktorých sme zatiaľ nedokázali osloviť našimi tradičnými marketingovými kanálmi, ako sú vyhľadávače či sociálne siete. Potenciál Zoznamu chceme využiť aj na posilnenie našej pozície na slovenskom trhu. V neposlednom rade to bude veľmi silný predajný argument pre e-shopy, ktorých ponuka sa bude popri Pricemanii automaticky zobrazovať aj na Zozname“.

Vyjadrenie Zoznam.sk:Cenový špión je projekt, ktorý pre našich používateľov na jednom mieste prinesie kľúčovú informáciu potrebnú pri rozhodovaní o nákupe, a teda informáciu o cene a kvalite produktov.  Internetové porovnávanie cien predstavuje stále obľúbenejší spôsob najvýhodnejšieho nákupu na trhu, ktorý na Zoznam-e nemôže chýbať“ : hovorí Managing Director Zoznam.sk Martin Mác.

 ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

O Zoznam.sk: Jeden z najnavštevovanejších slovenských  internetových portálov Zoznam.sk – www.zoznam.sk vznikol v roku 1997. Špecializuje sa na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a zároveň poskytuje internetovým používateľom v prehľadnej forme všetko, čo im slovenský internet môže poskytnúť. Preto dnes Zoznam.sk ponúka viac ako 40 on-line produktov. Medzi najdôležitejšie produkty portálu Zoznam.sk patrí spravodajský server Topky.sk, špecializované magazíny (oŽene.sk, Mojdom.sk, Dromedar.sk, oPeniazoch.sk, Autoviny.sk; Feminity.sk), freemailová služba Mail.Zoznam.sk a dôležitou súčasťou portfólia služieb Zoznam.sk je aj Katalóg firiem, ktorý už aj malým firmám dáva možnosť profesionálne sa prezentovať na internete a mať tam svoje kontaktné údaje.

O Pricemania.sk: www.pricemania.sk je špecializovaný nákupný portál, ktorý spotrebiteľom poskytuje možnosť porovnania cien a kvality internetových obchodov. V súčasnosti databáza obsahuje viac ako 1 mil. produktov z ponuky viac ako 3 000 internetových obchodov. Okrem porovnania cien majú spotrebitelia možnosť porovnať si viaceré produkty naraz, poradiť sa pred nákupom s inými užívateľmi, nechať si sledovať cenu vybraných produktov a taktiež posielať dopyty jednotlivým obchodom. Návštevnosť portálu je v súčasnosti takmer 300 000 užívateľov mesačne, čím sa podľa AIM aktuálne radí medzi TOP 30 najnavštevovanejších portálov na Slovensku.