Pozvánka: Pozývame vás na StartUpCamp Bratislava #23

Už takmer 2 roky organizujeme každý mesiac StartupCampy – jediné pravidelné stretnutia ľudí zaujímajúcich sa o online a technologické startupy. Je to pôvodný formát „z našich hláv“ a z Bratislavy sa rozšíril aj do Košíc, Piešťan, či Ostravy. Chceli by sme vás teraz nadchnúť pre našu akciu a hlavne pre publikovanie aspoň krátkeho postu o nadchádzajúcom evente, ktorý sa bude konať už budúci týždeň.

Momentálne vďaka spolupráce s The British Council na Slovensku chystáme už tento utorok 19. júna StartupCamp #23, na ktorom vystúpi s prednáškou aj partner londýnskej firmy Seedcamp, Eduardo Carlos Espinal. Seedcamp je najvýznamnejšia microinvestment firma pre startupy na svete a my sa celkom tešíme, že sa nám ho podarilo priniesť, aby porozprával o tom, čo v startupoch Seedcamp hľadá a kde robia startupy najčastejšie chyby pri hľadaní investícií.

Sekundovať mu v programe budú Michal Nešpor pôsobiaci v rakúskej firme INiTS Austria, v ktorej pomáha startupom získať venture capital investorov a uzavrieť s nimi najvýhodnejšiu zmluvu. Predtým však pôsobil práve vo venture capital spoločnosti a preto bude hovoriť práve o svojich skúsensotaich „z oboch strán vyjednávacieho stola“.

Tretím rečníkom bude Adam Znášik, ktorý vymyslel a zrealizoval nápad prenájmu stanov na hudobných festivaloch pod menom Kempingski (dnes premenovaný na Tent INN). Bude to prvýkrát na StartupCampe Bratislava, kedy bude reč o offline startupe, zato pôjde však o veľmi inovatívny podnikateľský nápad.

Lineup rečníkov uzatvára hosť z Berlína. Jevgeni Beliaikin pomáhal spustiť viacero startupov a v Bratislave sa rozhovorí na tému storytellingových prikázaní od animátorov Pixaru a tom ako ich aplikovať pre prezentáciu a riadenie vášho startupu.

StartupCamp BA #23 sa bude konať v utorok 19. júna v Majestic Music Clube (MMC, bývalá budova YMCA) na Šancovej ulici od 18:30.