Podľa blogu TechCrunch je Google Chrome OS na spadnutie

Google na nás chystá malé prekvapenie. Podľa blogu TechCrunch, ktorý má informácie údajne z dôveryhodných zdrojov, by sme sa mohli už do týždňa dočkať vypustenia Google Chrome OS, ktorý bude ako väčšina produktov spoločnosti Google zdarma k stiahnutiu. Nuž ak je toto naozaj pravda, mám isté obavy, že si vďaka vyťaženosti serverov pre veľký záujem tak skoro OS nestiahneme :D. Ale som naozaj zvedavý, ako to nakoniec dopadne, a ako bude celý Google Chrome OS napokon vyzerať. Určite ho otestujem minimálne na mojom netbooku. A čo vy ? Tešíte sa na Google Chrome OS ?

3 názory na “Podľa blogu TechCrunch je Google Chrome OS na spadnutie

  1. A ja sa tesim na ChromeOS, ked tak premietam, co robim na domacom PC, tak naozaj postacuje pripojenie na net a on-line webove aplikacie od google na to co potrebujem riesit. A hry? Mojim detom stacia fleshovky z webu (su este male). No uvidime ako to dopadne, a ci vobec nejaky Chrome OS bude? Lebo fake obrazkov som videl milion ale ziaden skutocny.

  2. na Chrome OS sa velmi tesim 🙂
    Inak Brano, ten nadpis je taky… myslel som ze ho rusia 😀
    Ale s5 k chOS. Ak to naozaj cele prepoja s webom, bude tam reader, adsense, analytics, vyhladavanie, picasa, youtube a dalsie veci, tak sa velmi tesim 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.