Piešťany a duchovia ?

Dnes tu mám pre vás zase taký postík na odľahčenie, a znova sa to týka Piešťan. Včera večer sme len tak debatovali z recepčným čo mal nočnú zmenu na rôzne témy. Napokon sme sa dopracovali k téme Piešťany duchovia a strašenie v hoteloch. Recepčný dal k dobru jednu historku z hotela Eden, ktorú údajne zažil. O jednej v noci sa mu vraj v internetovej miestnosti sám od seba zapol počítač, a o desať alebo pätnásť minút sa údajne zase sám regulérne vypol. Nuž to by sa ešte dalo vysvetliť nejakou technickou anomáliou, keďže sa klávesnica nehýbala a nik na nej neťukal. Inokedy sa vraj o jednej v noci hotelom ozvala riadna rana, ako keď na zem spadne taký ten veľký chodbový popolník. Tak sa šiel pozrieť, ale všetky popolníky údajne stáli. Napokon sme zhodnotili, že by možno nebol problém stretnúť ducha ani v našom hoteli, keďže za prvej svetovej slúžil ako vojenská nemocnica. A povedzme si pravdu, asi ta nejaký tý mŕtvi aj boli. A vôbec celé Piešťany majú slušný základ na pobyt duchov. Liečebné domy už totiž niesu najmladšie, z výnimkou moderných Balnea Palace, Balnea Esplanade a Balnea Splendid. Nuž ktovie či sa niekde po chodbbách nepotuluje nejaký vojak o barlách. Ale zisťovať to nehodlám.

5 názorov na “Piešťany a duchovia ?

  1. Ak by bol ten hotel prázdny , tak by to bolo zaujímavé – akoze tá rana. Recepcný by mal mat v zalohe nejaku butilku s domacou slivkou. Pozri si film " Zrkadla "

  2. Fuha, toto nie je zrovna dobre lakadlo do piestanskych hotelov, aspon nie pre mna, ja sa duchov bojim 🙂

    • no ja som teraz nocna recepcna v hoteli eden, a mozem potvrdit, ze tu urcite duchovia su, som si pripadala ako debil, ale …

  3. To vypnutie a zapnutie, mno mozno bol BIOS nastaveny na pohyb mysi alebo na aktivitu cez RJ-45 konektor 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.