Pevnosť Boyard asi najlepšia TV súťaž aká kedy bola

Včera sme tak s kamošom na chate nostalgicky zaspomínali asi na jednu z najlepších TV súťaží, aké boli kedy vyrobené. Konkrétne sa jedná o legendárnu súťaž Fort Boyard. Táto súťaž bola prešpikovaná najrôznejšími adrenalínovými, ale aj logickými úlohami, ktoré plnili jednotlivé teamy v časovom limite, aby sa dostali k vytúženým minciam. Sem tam sa do súťaže zamiešal mudrc otec Furat so svojími zákernými hádankami pri hľadaní indícií. Súťaž sa odohrávala v originálnom prostredí starej pevnosti. Teda žiadne vyumelkované štúdio sa nekonalo. Ale pekne reálna stará pevnosť, jemne upravená pre potreby tejto geniálnej súťaže. Táto súťaž neomrzela ani pri stom pozretí tej istej úlohy. A to z jednoduchého dôvodu. Každý člen teamu a každý team k tej istej úlohe pristupoval úplne inak. A tak bolo o zábavu postarané. Samozrejme nezaostávala ani hudobná zložka súťaže. Jej zvučka totiž absolútne dokonale sedela k prostrediu a vôbec celej atmosfére hry. Veď napokon poďte si zaspomínať v tomto krátkom videu.

5 názorov na “Pevnosť Boyard asi najlepšia TV súťaž aká kedy bola

  1. co myslite, daju sa niekde te casti co boli odvysielane na nove alebo markize stiahnut na rapide?

  2. Myslím, že Boyard si trochu po tých rokoch idealizujete. Nebolo to zlé, ale zase ani také úžasné a ani toho adrenalínu tam zase toľko nebolo.

  3. Mozno najlepsia, co bola u nas, ale ja zboznujem americku show Survior. Pozor! Nemylte si to s parodiou Celebrity Camp! To bol obycjany grc. Survior je vynikajuca show, ktora sa uz toci 9 rokov a ma za sebou 18 serii! Odporucam.

  4. Brnao plne s tebou suhlasim , Pevnost Boyard bola fakt super shou pamatam si ze ako maly chlapec som sa na to uplne tesil ked to na Markize islo. Fakt toto na slovensku chyba takato sutazna show 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.