Píšete adresu do prehliadača s www alebo bez ?

Na blogu HackWordpress som si prečítal celkom zaujímavý článok o tom či sa vlastne ešte pri písaní adries do prehliadača používa www. No ja osobne píšem viac adresu vo formáte http://nieco.sk. Aj keď s komerčných dôvodov je pre zákazníka zrejme zapamätateľnejšia forma www.nieco.sk a táto forma v reklame aj lepšie vynikne. Osobne sa však prikláňam k teórii, že písanie www v adrese, je tak trocha zastaraný spôsob. A čo si myslíte vy ? Alebo lepšie povedané preferujete písanie adresy z www alebo bez?

7 názorov na “Píšete adresu do prehliadača s www alebo bez ?

  1. kedze niektore weby bez www nejdu tak nemam na vyber. castejsie vsak isem bez www . a taktiez na weby väcsinou davam redirect na www cez htaccess

  2. Menej zdatný užívatelia to www zvyknú písať čo som si všimol. Inak ja ani nie, prípadne najčastejšie využívam históriu adress baru kde mám popísané adresy s www (je to vizuálne krajšie).
    Inak ja dávam na weby .htaccess, ktorý automaticky mení adresy presne na http://www.nieco.sk/.

  3. Nejde o to co preferujeme ale o to co na HTTP server vrati, este dnes vela webov bez www. nejde co je celkom pruser a hovori to o velkej neprofesionalite ked niekto nevie napisat jednoduchy redirect. Inak som za pisanie bez WWW, nastastie to nemusim riesit nakolko som sa namotal na automaticke doplnanie vo Firefoxe. Samozrejme ak som na tej stranke uz bol.

Nie je možné pridávať komentáre.