Pay and Sit súkromná lavička

Tak tento nápad sa mi páči. Dizajnér Fabian Brunsing vymyslel a vytvoril celkom netradičnú lavičku. Lavička je  pokrytá kovovými ostňami, takže sa na ňu len tak niekto neposadí. Avšak po vhodení 50 centovej micne sa ostne azsunú, a vy sa môžete bez obáv posadiť. Ale len na obmedzený čas. Ptom lavička zapípa, a vy buď odídete, alebo vhodíte ďalších 50 centov. Žeby sme začali takto zarábať v mestských parkoch na ich údržbu ?

 

PAY & SIT: the private bench (HD) from Fabian Brunsing on Vimeo.

 

Zdroj: Likecool

4 názory na “Pay and Sit súkromná lavička

  1. Myslím, že by našli uplatnenie na hlavnej stanici v Bratislave, kde všetky lavičky okupujú houmlesáci a všeliaki bezprízorní ľudia. 😀

  2. Mne osobne sa to zdá ako zbytočnosť a má to nepraktické využitie, prečo? Po prvé krátka doba za 50 centov, za druhé ostne sa zaklápajú celú večnosť, za tretie a Braňo kto sa už v tejto dobe o mestské parky stará? Na rovinu všetci hrabú len pre seba ale na ostatných nemyslia.

  3. Myslím, že by našli uplatnenie na hlavnej stanici v Bratislave, kde všetky lavičky okupujú houmlesáci a všeliaki bezprízorní ľudia. 😀

  4. Mne osobne sa to zdá ako zbytočnosť a má to nepraktické využitie, prečo? Po prvé krátka doba za 50 centov, za druhé ostne sa zaklápajú celú večnosť, za tretie a Braňo kto sa už v tejto dobe o mestské parky stará? Na rovinu všetci hrabú len pre seba ale na ostatných nemyslia.

Nie je možné pridávať komentáre.