Šokujúci top keyword

Dnes som si tak celkovo pozeral moje štatistiky. Sledujem jednu zaujímavú vec. Čím krajšie je vonku, tým je moja návštevnosť menšia. Ale je to logické. Ide  teplo tak čo budú ľudia za PC sedieť. Aj ja pomaly vytiahnem bike, a pôjdem športovať. Ale nie o tom som chcel. Pozrel som sa aj na štatistiku toho cez aké kľúčové slová sa ku mne ľudia dostávajú a ostal som v šoku. Až 338 požiadaviek bolo na slovo Farmville. Nuž vidno, že Farmville je dosť populárna záležitosť. Nuž a aký je teda môj top 5 keywordov ?.

1. Farmville

2. gmail registracia

3. darcek pre mamu

4. next film

5. pevnost boyard

Celkom zaujímavý rebríček čo poviete ? A aké sú vaše top 5 keywords ? Pochváľte sa v komentároch.

4 názory na “Šokujúci top keyword

  1. No Farmville je jasný, keďže som ho spomýnal nedávno v súvislosti s Facebookom. Darček pre mamu si spomýnam, že to bol nejaký gadget. Tuším fotorámik v tvare srdiečka na kľúčenku, takže až tak mimo to zas nie je.

  2. Brańo máš aj vysvetlenie? Napríklad pre ten „darček pre mamu“. Toto je tech blog, takže kľúčové slová z textu by asi mali byť iné nie?

  3. Brańo máš aj vysvetlenie? Napríklad pre ten „darček pre mamu“. Toto je tech blog, takže kľúčové slová z textu by asi mali byť iné nie?

    • No Farmville je jasný, keďže som ho spomýnal nedávno v súvislosti s Facebookom. Darček pre mamu si spomýnam, že to bol nejaký gadget. Tuším fotorámik v tvare srdiečka na kľúčenku, takže až tak mimo to zas nie je.

Nie je možné pridávať komentáre.