Odparovač vonných olejčekov od BrandoWokrshop – recenzia

Keďže sa blíži víkend a dnes my znova prišla zásielka vecí od BrandoWorkshop, Tak som si povedal, že zrecenzujem niečo trochu relaxačné. Nuž a keďže sa v balíčku nachádzal odparovač vonných olejčekov, voľba padla práve naň. A ako takáto vecička vlastne funguje ?

DVC00679

Dizajn a funkcie

Dizajnovo sa odparovač podobá v podstate na akýkoľvek USB kľúč. Avšak pri podrobnom preskúmaní objavíte na jednej jeho strane výrez v tvare písmena X. V tomto výreze sa nachádza tepelné teliesko, ktoré sa zohreje na určitú teplotu.

 

DVC00680 DVC00682

Na toto teliesko následne nakvapkáte dodaný olejček. V mojom prípade to bola vôňa ruže. V BrandoWorkshop pravdepodobne pracuje prevažne dámske osadenstvo. Ale musím sa bez mučenia priznať, že to voňalo celkom príjemne. Celkom ma aj prekvapilo, že takéto riešenie funguje. Ako sa už neraz potvrdilo v jednoduchosti je krása.

DVC00683

Záver

Odparovač olejčekov od BrandoWorkshop je celkom príjemná záležitosť do kancelárie. Výrobok je elegantne dizajnovo spracovaný, a ak máte nebodaj IT zameranú priateľku, tak to môže byť celkom pekný darček. Osobne tomuto výrobku dávam 4 z 5 hlavne za veľmi originálne riešenie.

ProduktLink

Cena 8 dolárov / 192 korún

4z5