Obranný systém na váš stôl – USB raketomet od BrandoWorkshop

Dnes som od BrandoWorkshop dostal ďalší recenzentský balíčke. Nuž a kedže sa blíži víkend, tak som si povedal. Že zrecenzujem najprv skutočne naj gadget s tohto balíka. Dámy a páni dovoľte aby som vám predstavil raketomet na USB.

DSC05731 DSC05732

Takže..

Ako môžete vidieť tak krabica raketometu bola celkom objemná, a v podstate tvorila väčšiu časť balíka. Ostatné veci boli na túto mega krabicu len nalepené. Balenie okrem samotného raketometu obsahuje aj CD s ovládacím programom a celkom rozmerný terčík, ktorý som však bol lenivý vytiahnuť a rozložiť. Rakety sú vyrobené s akejsi zvláštnej látky. Prirovnal by som ich k hubke. Sú z vnútra duté, prečo to si povieme neskôr. Keď raketky rozbalíte, tak zistíte, že sú vystužené plastovými tyčkami. A to len preto, aby sa pri preprave nepoškodili a nestratili svoj tvar.

DSC05733 DSC05734

Ako to celé funguje ?

Raketomet sa ovláda veľmi jednoducho. Po nainštalovaní programu, je možné raketomet ovládať buď šipkami na klávesnici, alebo klikaním na ovládacie prvky programu. Osobne sa mi zdá komfortnejšia klávesnica. Pred tým ako raketka vyletí si môžete všimnúť zvuk, ako keď sa pumpuje miniatúrnym kompresorom vzduch. To preto sú tie rakety duté, pretože sa vystreľujú práve za pomoci vzduchu. Raketa sa jemne nafúkne a vymrští. Porgram celý tento proces sprevádza štýlovými zvukovými efektmi.

 

Záver

Ako vidno tak USB raketomet je skutočne štýlový gadget. Tejto hračke naozaj nemožno uprieť invenciu. A tak ak sa maximálne nudíte, či už s kolegami v práci, alebo doma, tak je táto hračka za 35 dolárov, teda zhruba za 840 korún určená práve vám.

4z5

ProduktLink

4 názory na “Obranný systém na váš stôl – USB raketomet od BrandoWorkshop

Nie je možné pridávať komentáre.