Nové kníhkupectvo Martinus bolo oficiálne otvorené a pokrstené

Včera som sa zúčastnil na jednej veľmi milej akcii. Na Obchodnej ulici v Bratislave sa totiž krstilo. A čo sa krstilo ? Nuž nové priestory predajne kníhkupectva Martinus a kaviarne Shtoor. Týmto spojením vznikol v Bratislave jedinečný priestor kníhkaviarne, spájajúci možnosť nákupu kníh hádam všetkých žánrov s príjemným posedením pri domácich koláčikoch a skvelej káve.

Foto a video v clanku..


Obom protagonitom neostáva nič iné než len pogratulovať k tomuto spojeniu Martinus a Shtoor. Nič lepšie sa hádam ani nemohlo vymyslieť a Martinus týmto nasadil latku sakramentsky vysoko. Dúfam, že sa v novom Martinuse budete cítiť príjemne tak ako ja, keďže som tam presedel celé popoludnie. A to sa mi v obchode často veru nestáva.

Ale Martinus nie je predsa len taký obyčajný obchod. Veľmi sa mi páčil nápad autogramiády samotného Ľudovíta Štúra, ktorý následne tieto krásne priestory aj pokrstil. Nuž a čo želať novej predajni Martinusu ? Hádam len aby sa tam ľudia cítili príjemne a aby sa tam veľmi radi vracali, či už za dobrou knihou, alebo na dobrú kávu do Shtoora.