Nová verzia Windows Live Mail Desktop je na svete

Dnes som si pokusne nainštaloval nový Live Mail desktop od Microsoftu. Musím povedať, že ma program prekvapil jednoduchosťou ovládania a prívetivosťou rozhrania. V najnovšej verzii dokonca zmizol aj otravný reklamný banner. Aleluja. Celkom som bol zvedavý ako si Live Mail Desktop poradí s Gmailom. Ostal som príjemne prekvapený, pretože stačilo iba zadať vašu mailovú adresu a samozrejme heslo akým sa prihlasujete na Gmail. Live Mail Desktop si už všetko zistil a nastavil sám. Nuž je vidno že Microsoft naozaj maká na nových verziách produktov a neustále ich vylepšuje a zdokonaľuje. Momentálne Live Mail Desktop používam ako hlavný mailový klient. Som sám zvedavý dokedy s ním budem spokojný. Ale mám pocit, že Micorosftu sa tento klient veľmi podaril. Páči sa mi aj prepojenie s MSN kontaktmi , ktoré je celkom fajn.

 

 livemaildesktop

Jeden taký malý chyták sa týka minimalizácie klienta do system tray oblasti. Tá nie je riešená klasicky, keď stačí kliknúť len na minimize a všetko je vybavené. V system tray sa vám zjaví obálka a keď na ňu kliknete pravým tlačítkom objavý sa vám menu v ktorom vyberiete možnosť Hide window when Inbox is minimized. Od tohto momemntu minimalizácia funguje tak ako sme zvyknutý.

Download

1 názor na “Nová verzia Windows Live Mail Desktop je na svete

  1. Vďaka tomuto príspevku, som si naištaloval Windows Live Mail, ktorý ma inšpiroval. Je to výborný mailový klien. A tá minimalizácia do system tray oblasti mi vcelku vyhovuje.

Nie je možné pridávať komentáre.