Nokia Lumia 800 a mnou používané aplikácie

V dnešnom článku si povieme niečo o NOKIA Lumia 800, avšak nie s pohľadu samotného telefónu, ale skôr vám dám pár užitočných tipov na zaujímavé aplikácie, ktorými som nakŕmil svoju NOKIA Lumia 800. Ešte redtým  si dovolím jeden malý hint. Je síce pravda, že Microsoft sprístupnil už aj slovenský Marketplace, ale zatiaľ sa stále viac aplikácií nachádza na tom americkom prípadne anglickom, a tak používam radšej US účet.  Toľko k nastaveniu Marketplace, ako ho používam ja osobne. Poďme teraz pekne postupne, čo všetko som si do Lumie nainštaloval.

Sociálne Site

O mne je celkom známe, že obľubujem sociálne siete, a tak je nad slnko jasnejšie, že medzi prvými aplikáciami do Lumie putovala ja tomu hovorím svätá trojica sociálnych sietí. A to aplikácie Facebook, Twitter a samozrejme Foursquare. Ak by bol klient pre Instagram, určite tam pribudne aj ten.

Správičky a počasie

Ak ste zvedavý na správy o počasí máte veľa možností. Avšak asi najrozumnejšou voľbou bude oficiálna aplikácia Weather channel. Medzi spravodajskými nesmei chýbať samozrejme CNN, a čo ma príjemne šokovalo, veľmi dobre spracovanú aplikáciu má aj CT24 vrátane live vysielania. Kiež by také niečo dokázali naše TV.

Súbory a kam s nimi.

Veľa ľudí v mojom okolí riešilo problém ako sa na Lumia 800 dostať k svojim údajom na Dropboxe. Myslím, že to bol Juraj Grečnár ktorý objavil riešenie v podobe aplikácie Box Files for Dropbox. Osobne som DropBox nepoužíval a tak momentálne využívam natívny SkyDrive.

Toľko zatiaľ moja troška do mlyna ohľadom aplikácií pre Lumia 800. Samozrejme, že Marketplace skúma aj ďalej. Avšak viac vecí plánujem spomenúť v plnohodnotnej recenzii, ktorá sa na blogu objavý už onedlho.

2 názory na “Nokia Lumia 800 a mnou používané aplikácie

    • No každému vyhovuje dačo iné mne vôbec ten alternatívny klient nesadol radšej mám oficiálnu aplikáciu pre mňa je prehľadná

Nie je možné pridávať komentáre.