Nočné telefonické obťažovanie

Možno to už niektorý z vás zažili. Niektorý ľudia hlavne pod vplyvom alkoholu nevedia čo zo sebou, a tak v noci po telefóne obťažujú slušných ľudí, a Dobre sa na tom zabáva celá partia. Presne toto sa včera stalo aj mojej mame. V noci jej začali vyvolávať akýsi poloopytý mládežnící tvrdiac že sa vraj zle dovolali a bla bla. Lenže ak by sa zle dovolali, tak aj prpitému my hádam dôjde že volám niekam inam. Královsky sa totiž na celej situácii zabávali. Menej sme sa už ale bavili my doma. Po takom piatomtelefonáte som zobral mobil do rúk ja. Patrične vytočený som dotyčnému vysvetlil, že už to trocha preháňa. Po siedmom raze som sa naštval a dotyčnej bande baviacej sa na tomto vytelefonovávaní som pohrozil zistením ich totožnosti, čo dnes nie je až taký problém a políciou. Čuduj sa svete, od tejto vyhrážky ako by uťal. Buď zabralo slovo polícia, alebo ich to konečne prestalo baviť. Ale aj tak to nie je nič príjemné.

5 názorov na “Nočné telefonické obťažovanie

  1. jesi,ja by som sa nenechala otravovat, ale keby sa to opakovalo viackrat tak by som pouzila slovo policia:0!!!!!!!!!!!!

  2. jesi,ja by som sa nenechala otravovat, ale keby sa to opakovalo viackrat tak by som pouzila slovo policia:0!!!!!!!!!!!!

  3. najjednoduchsie riesenie je vypnut zvonenie a spis dalej, odkedy som mal parkrat taketo telefonaty v noci, tak pred spanim vzdy vypnem zvuk a pokojne spim bez toho aby ma niekto takto otravoval

  4. Brano, mne ked dakto taktpo 2x zavola volam 112 a nech je to aj Odin je mi to jedno.
    Alebo 2. moznost, polozit telefon pod vankus a nechat ho nech sa vykecava kolko sa mu chce.

Nie je možné pridávať komentáre.