Keď šofér ani jasným značkám nerozumie

Keď som nedávno išiel s kamošom kupovať notebook tak som videl dosť neskutočnú vec. Niektorý šoféri by ani nemali dostať vodičský preukaz, prečo ? Nuž išli sme s jeho mamou a bratom po dialnici a cestári tam pravdepodobne kosili trávu pri ceste. Za sebou mali veľmi výraznú šipku , ktorá jasne dávala najavo kam treba odbočiť. Také jasné to však pravdepodobne nebolo vodičovi auta , ktorý stál rovno pred tou veľkou šipkou a vytruboval ako blázon v domnení, že mu ťažká cestárska technika uhne. Samozrejme v našom aute to vyvolalo vlnu smiechu, a nechápavé krútenie hlavami. Neviem čo dotyčný čakal, alebo čo si myslel, že mu pomôže trúbenie, keď mal pred sebou obrovskú šipku ktorá jasne hovorila ODBOČ. Ale ako vravím bavili sme sa na ňom dobre. Akosi som si nestihol všimnúť , či za volantom nesedela náhodou blondínka, ale v tomto prípade by som to pokojne na blondínku tipoval. Aké kuriózne situácie ste vy zažili pri svojich cestách ?

4 názory na “Keď šofér ani jasným značkám nerozumie

  1. Vydíš aj to je varianta ale keby si to videl tak to vyzeralo naozaj trocha zvláštne. Ael pripúšťam, že to mohlo byť aj tak ako vravíš ty.

  2. Braňo ako vieš že ten šofér nebol ich nadriadení ktorý sa im nevedel dovolať cez vysielačku?
    Prečo vždy považuješ situáciu za jednoznačnú a nepredpokladáš inú možnú variantu?

    Keby viac ľudí na Slovensku malo také zmýšľanie ako ty tak by sme boli na úrovni Rumunska a žili by sme ešte v nejakých chatrčiach.

  3. Tak hej ale to čo stváral vodič nemalo logiku. mohol totiž úplne pokojne odbočiť. veď mal volný celý pruh ale on len na tú šipku trúbil dúfajúc že asi uhne či čo. 😛

  4. Mňa strašne rozčuluje že si cestári kľudne odstavia ráno v špičke celý pruh(okolo BA), zbytočne vznikajú zápchy. Je to asi dosť kuriózne ako sa v aute rozčuľujem, jazdím denne 220 km a už mám z tej BA dopravy nervy na dranc.

    (zahlasovane na sme.sk)

Nie je možné pridávať komentáre.