Nie je ten flame war okolo smartphone tak trochu zbytočný ?

O mne je známe, že som človek, ktorý si vyskúša všetko čo mu príde do jeho rúk, a nehľadí na to aká je to platforma, či už sa jedná o iOS, Windows Phone alebo Android, či nebodaj pripravovaný Firefox OS. Celý rok bol na sociálnych sietiach ohľadom doťahovačiek medzi komunitami fanúšikov kľud. Sem tam sa možno objavilo dáke rýpnutie, ale to je ešte v norme. Všetko sa však zmenilo 12tym septembrom, keď Apple uviedol dlhoočakávaný iPhone 5 a iOS6. Čakal som že komunity budú do seba rýpať, ale pravdu povediac to čo sa strhlo po konferencii som  nečakal ani v tom najhoršom sne. Taká záplava flamewar a zbytočných útokov a hádok  na stranu iOviec či aOviec som za svoju bloggerskú kariéru ešte nezažil.

Viete musím povedať, že som rozčarovaný a je mi s toho až trocha smutno, že sa ľudia dokážu do krvi hádať s prepáčením na takej blbosti, ktorá platforma, či OS je tá best. Je to fakt smutné. Ako keby na svete neboli oveľa vážnejšie problémy. Viete poviem to takto, buďme mi len radi, že svetu telekomunikácií a mobilov nevládne len jedna  jediná firma. To by bol potom veru len smutný pohľad. Takto môžeme byť radi, že máme slobodnú možnosť výberu. Každý si vyberie čo mu najviac vyhovuje. Niekomu viac sedí Windows Phone, niekomu iOS a inému zasa Android. Niekomu vyhovuje ten niekomu zas onen výrobca. Všetci majú určite čo ponúknuť. Nehádajme sa preto o prkotinách, ale užívajme si tú slobodu voľnosti výberu priatelia.

2 názory na “Nie je ten flame war okolo smartphone tak trochu zbytočný ?

  1. Osobne si myslím, že tieto tzv. „flamewar“ sú zbytočné a ľudia by sa mali sústrediť na iné problémy, než je vzájomné osočovanie. Mimochodom prečo sú tieto diskusie vždy, keď predstaví niečo nové Apple a nikdy pri iných výrobcoch? Nebude v tom závisť? Sory, nechcem rozdúchavať žiadnu flamewar. Som rád, že máme každý možnosť vybrať si a rozhodne niekoho neodsudzujem za to, že má Android, iOS, Windows alebo (ako ja) BlackBerry.

Nie je možné pridávať komentáre.