Nezakladajte zbytočné eventy aj tak vám to nepomôže

Po uvedení nového Facebook chatu sa okamžite na slovenskom Facebooku objavilo niekoľko  sfan stránok a eventov, ktoré volajú po zachovaní starého chatu. Raz neviem. Buď je to šikovný ťah marketérov na získanie nič netušiacich užívateľov, aby mohli potom jednoducho premenovať skupinu, a získať tak veľa členov bez roboty. Alebo  si ľudia ozaj myslia, že niekoho vo Facebooku trápi tých pár tisíc Slovákov ? Vážený prosím Vás, ľuďom vo Facebooku je jedno čo si myslíte. Raz tú funkciu implementovali, tak tam aj ostane, a nepomôže ani milión eventov.

Tu to totiž nefunguje tak, ako keď si sused posunie plot o pár metrov a vy chcete aby ho vrátil na pôvodné miesto. Prosto, raz k tej zmene došlo, a treba ju jednoducho brať tak ako je.

Inak krásne to vystihol ktosi na Twitteri či Google+. Ak  niečo oznámi Facebook, všetci nadávajú. Ak Twitter, všetci sú nadšený, no a v prípade Google sa idú všetci doslova zblázniť od radosti. Takže porsím Vás milí moji čitatelia. Nezakladajte zbytočné eventy na Facebooku. Nepomôžu absolútne ničomu.

4 názory na “Nezakladajte zbytočné eventy aj tak vám to nepomôže

  1. Jezu Brano, troska si to nastuduj aspon. Nezakladaju sa eventy ale fan stranky, event je nieco ine. Skupina je zas nieco ine. To co hovoris ty o premenovani fan page uz nieje mozne Facebook tuto funkciu premenovania page zrusildavno. 

      • tak ak to vies tak nedristaj somariny… naozaj tento ****** clanok si si mohol odpustit lebo sa netaha ani na uroven tych „eventov“ co si zazil

      • Jj dostal som pozvanku na taky „event“… Ani som neoznacil odpoved. Smiesne to je tak isto ako fotka nahej baby na fb s nenormalnym nazvom a k tomu komentar: nie je to fake, prisaham! Facebook je plny bezvyznamnych a rusivych veci.

Nie je možné pridávať komentáre.