Najškaredší web aký som videl

Keby sa vyhlasovali ceny o najškaredší web rozhlasovej stanice, tak by to teraz určite vyhralo FUN Rádio. Nie som webdizajnér ani odborník na SEO. Som len obyčajný blogger užívateľ. Ale aj ako užívateľ mám nejaký nárok nato ako by mal web vyzerať. To čo predviedlo v týchto dňoch FUN Rádio je jednoducho niečo otrasné. Nech sa na mňa FUN rádio nehnevá, ale týmto si u mňa už celkom pokazilo renomé. Katastrofálne fialovo biele menu, doráža fakt že celá stránka scrolluje pod hlavičku s nepodareným prehrávačom. Ako vravím nie som webdizajnér. Ale toto je aj na mňa troška silná káva. Veď to skoro vyzerá ako keby to dizajnovalo nejaké decko zamestnanca rádia. Čo vravíte na nový web FUNka vy ?

8 názorov na “Najškaredší web aký som videl

  1. No, ja neviem. Ten vzhlad mi až tak nevadí ale čo je pravda, že je to všetko nahustené na seba a tým pádom neprehhladné.

  2. Nuž mňa najviac osobne vydesili práve tie framy. A aj tak úplne pôvodné logo FUN Rádia bolo naj. Funko už nie je čo bývalo.

  3. No já ti nevím Karle, síce frejmy už nie sú v dnešnej dobe moc „moderné“ ale inak to pôsobí ako bežná prepchatá stránka. Čo sa týka menu fialovo bieleho, je to celkom v poriadku musí to predsa korešpondovať s ich logom a byť kontrastné k pozadiu.
    Zas si si niekde prečítal že funradio má škaredú stránku, tak si to musel skritizovať aj ty aby si nevypadol z partie čo? Lebo toto nie je prvý blog čo vidím o zmieňovanej stránke…

  4. dnes som chcel streamovat run fun a ked som to videl na mojom 600mhz stroji, tak som sa ponahlal odtial prec vareny peceny.. 🙂 ak by sa malo hodnotit medium, tak suverenne najlepsie stranky maju STV ako televizia a SME ako tlacove medium. Internetova prezentacia markizy taktiez zmenila svoju tvar, zial podla mna opat nie k lepsiemu, mozno som velmi konzervativny a nerad robim zmeny, ale ked vyraznejsou mierou zasiahnu aj do funkcnosti (osobne ma dorzaza, ze tv program povoluje len 3 stanice naraz, pred tym to nebolo obmedzene) je potrebne nad tym pouvazovat…

  5. Braňo ako sa ti toto môže páčiť ale ako sa vravý proti gustu….

  6. Pred tromi rokmi na jednom flashovom fóre bol tiež web funrádia označnený za najhorší web. A je to tu zase. Oni majú v tom už tradíciu.

  7. nic v zlom, ale to vravis ty, ktoreho web vyzeral este pred par dnami ako najstarsia webstranka na svete?… ale co sa tyka toho funka, este tam je co doladovat

Nie je možné pridávať komentáre.