Naši rodičia na Facebooku pridať si ich či nie ?

Určite sa podaktorým z Vás, a asi hlavne mladšej generácii stalo, že sa vaša mama či otec, zrazu ocitli na Facebooku, a chcú si vás silou mocou pridať medzi priateľov. Čo teraz. Dosť dilema. Pridať, či nepridať ? Ak si rodičov na Facebook nepridáte, hrozí, že vám to pekne vytmavia, a aj tak to nakoniec budete musieť urobiť. Ak si ich na Facebook automaticky pridáte, je tu isté riziko, že odhalia veci, s ktorých by nadšený neboli a mohol by doma byť pekný prúser, prípadne riadne tichá domácnosť. Avšak pokiaľ máte s rodičmi korektné vzťahy, a nelezú vám príliš do vášho súkromia a medzi vašich priateľov, potom nevidím problém. Inak celkom by som bol zvedavý, koľký z vás,, mojich priateľov a čitateľov, máte na Facebooku medzi priateľmi aj svojich rodičov. Nuž čo priznáte sa v komentároch ?

8 názorov na “Naši rodičia na Facebooku pridať si ich či nie ?

 1. Základom duševného zdravia rodičov je nesledovať svoje deti v sociálnych sieťach. Maximálne tak kamarátov detí. Takže Twitter ani FB ee.

 2. Aj ked moji rodicia su vo veku, keby by som povedal, ze to nehrozi (obaja su uz stary rodicia pubertiakov) zacinam sa toho okamihu bat, co potom? 🙂 Ale tak si nieco na FB prejdem a nastavim si ich do nejakej skupiny ktoru oddelim od urciteho obsahu…. A aj keby to neslo, tak by som si ich asi pridal…

 3. Rodičia sa mi na Facebook netlačili, ale používam skupiny priateľov, spolužiakov a pod kde niektorým filtrujem niektoré fotky a príspevky.

 4. Když píšeš veřejně na blog více než říkáš doma 😀 tak asi nebude problém se statusy na fb nebo nechráněném twitteru, který taky „odhalili“. Vyprávět o novinkách na internetu a používaných službách se možná nevyplácí, ale stejně si myslím, že jsem o krok napřed.

  Komunikace přes sociální sítě doposud nepřišla a to je dobře. Spíš mi nejvíce přijde úchylný, když se lidi baví na zdi přes zeď. Tedy sedí-li ve dvou sousedících pokojích a debatují na facebooku.

 5. Základom duševného zdravia rodičov je nesledovať svoje deti v sociálnych sieťach. Maximálne tak kamarátov detí. Takže Twitter ani FB ee.

 6. Aj ked moji rodicia su vo veku, keby by som povedal, ze to nehrozi (obaja su uz stary rodicia pubertiakov) zacinam sa toho okamihu bat, co potom? 🙂 Ale tak si nieco na FB prejdem a nastavim si ich do nejakej skupiny ktoru oddelim od urciteho obsahu…. A aj keby to neslo, tak by som si ich asi pridal…

 7. Rodičia sa mi na Facebook netlačili, ale používam skupiny priateľov, spolužiakov a pod kde niektorým filtrujem niektoré fotky a príspevky.

 8. Když píšeš veřejně na blog více než říkáš doma 😀 tak asi nebude problém se statusy na fb nebo nechráněném twitteru, který taky „odhalili“. Vyprávět o novinkách na internetu a používaných službách se možná nevyplácí, ale stejně si myslím, že jsem o krok napřed.

  Komunikace přes sociální sítě doposud nepřišla a to je dobře. Spíš mi nejvíce přijde úchylný, když se lidi baví na zdi přes zeď. Tedy sedí-li ve dvou sousedících pokojích a debatují na facebooku.

Nie je možné pridávať komentáre.