Multimediálne produkty Philips získali až osem prestížnych ocenení iF Design Awards

Tlačová správa

Multimediálne produkty Philips získali až osem prestížnych ocenení iF Design Awards

Bratislava, 20. marec 2014 – Pečať kvality iF dostali aj v roku 2014 mnohé produkty značky Philips. Až osem z nich si odniesli multimediálne výrobky. Úspech odzrkadľuje ich výbornú zvukovú kvalitu, pokročilú konektivitu a sofistikovaný dizajn. Polovicu týchto ocenených produktov tvorí prémiový rad Fidelio.

 

Cenou iF Design Awards sa môžu pýšiť malé i veľké slúchadlá, prenosné bezdrôtové reproduktory, zvukový systém domáceho kina, bezdrôtový domáci HD monitor, prenosný mixážny pult a zvukový systém, ktorý bol vytvorený v spolupráci s TOP DJ-om Arminom van Buurenom.

 

„V našom medzinárodnom tíme pracuje viac ako 50 kreatívnych profesionálov. Od návrhu až k výrobe sa snažia nájsť rovnováhu medzi funkčnosťou a dizajnom produktov,“ povedal Raymond Wong, šéfdizajnér spoločnosti WOOX Innovations. Vyzdvihol najmä prémiový rad Fidelio: „Prvé Fidelio produkty sme uviedli na trh v roku 2010 a odvtedy sme vytvorili portfólio, ktoré stelesňuje vášeň pre zvuk a dizajn.”

 

iF Design Awards oceňujú mimoriadne dizajnové úspechy už viac ako 60 rokov. Získali poprednú medzinárodnú reputáciu a patria k najväčším a najdôležitejším medzinárodným oceneniam dizajnu. Pečať kvality iF je každý rok udelená znamenitému dizajnu v troch kategóriách: produkt, komunikácia a dizajn balenia.

 

Ocenené produkty sú:

 

Prenosný Bluetooth reproduktor BR-1X

Hlasný, malý a výrazný prenosný reproduktor Philips BR-1X (SB5200K/10) má outdoor aj indoor režim. Je veľmi flexibilný, s vymeniteľným tvrdým silikónovým obalom a schopnosťou pripojiť sa k ďalším zariadeniam.

SB5200K

Zvukový systém domáceho kina Fidelio E5

Krásny na pohľad a príjemný na počúvanie. Fidelio E5 (CSS7235Y/12) je priestorový zvukový systém domáceho kina s bezdrôtovými oddeliteľnými reproduktormi. Prémiová povrchová úprava výborne dopĺňa každý interiér.

CSS7235Y

Jedinečné slúchadlá Fidelio L2

Fidelio L2 (L2BO) sú slúchadlá s akostnou reprodukciou a výzorom tradičného hi-fi produktu, ktoré však využívajú nové technológie a funkcie. Poskytujú prirodzený tak zvuk, ktorý je maximálne verný originálu. Sú precízne vyrobené pre trvalý komfort.

L2BO

Bezdrôtový prenosný reproduktor Fidelio P9X/P8

Bezdrôtový prenosný reproduktor Fidelio P9X/P8 je výkonný a mobilný. Cez Bluetooth prehráva čistý dynamický zvuk v malom, ľahko prenášateľnom obale vhodnom do domácnosti aj na cesty.

P9X

Slúchadlá Fidelio S2

Slúchadla Philips Fidelio S2 (S2BK/S2WT) sú precízne navrhnuté, aby reprodukovali prirodzený a vybalansovaný zvuk. Úžasnú zvukovú kvalitu prezentujú v ľahkom, avšak odolnom dizajne, ktorý poskytuje naozajstné pohodlie aj pri počúvaní v pohybe.

S2BK

Bezdrôtový domáci HD monitor In.Sight

Majte svoj dom pod dozorom cez iPhone/iPad s domácim HD monitorom In.Sight (M120). S HD videom a nočnou víziou zobrazí domov jasne v slnečnom svetle, ale aj v tme. Nainštaluje sa jednoducho a upozorní, keď zaregistruje pohyb alebo zvuk.

M120

Zvukový systém M1X-DJ DJ

Inšpirovaný TOP DJ-om Arminom van Buurenom, Philips M1X-DJ (DS8900) kombinuje mixážny pult s prenosným zvukovým systémom. Používatelia môžu mixovať, hrať, nahrávať a zdieľať svoju hudbu.

DS8900

Bezdrôtový prenosný reproduktor, odolný voči ošpliechaniu

Užite si hudbu kdekoľvek – na pláži, pri bazéne, v kúpeľni – s reproduktormi SB2000. Tento reproduktor je odolný voči ošpliechaniu a poskytuje hlasný, čistý zvuk, prehrávaný cez rozhranie Bluetooth.

SB2000

2 názory na “Multimediálne produkty Philips získali až osem prestížnych ocenení iF Design Awards

Nie je možné pridávať komentáre.