Môj život s Apple alebo bude zo mňa napokon switcher ?

Prišiel čas aby som znova zosumarizoval svoje postrehy s používania produktov spoločnosti Apple. Odhliadnuc od toho , že je to život jemne nákladný, keďže appky a aj rôzne príslušenstvo dačo stoja, tak sa mi tento životný štýl začína veľmi páčiť. Všetko to u mňa začalo celkom nenápadne iPadom. No a od tej chvíle už mi veru nebolo pomoci. iPad je vec veľmi návyková, a nech si hovoria ľudia čo chcú, tak s tými správnymi appkami riadne zvýšite produktivitu. Lenže stále vo mne hlodal červíček, že predsa len to nie je ešte akosi ono. Potom sa u mňa doma zjavili iPhone 4S. Tá pravá revolúcia a čiastočný switch u mňa však nastal až s príchodom Mac Mini na scénu.

Ani neviem ako a bol som v tom až o uši. Ale nebojte sa nestala sa zo mňa žiadna iOvca. Stále rád zhodnotím aj nejaký ten android či Windows 8, na ktorý sa veľmi teším. A keď sme pri Windows 8, tak prečo čiastočný switch ? Nuž ešte sa sem tam rád zahrám, a všetci dobre vieme, že nie všetky hry idú aj pod Mac. A virtualizovať zrovna na Mac mini asi nebude ten najlepší nápad.Avšak musím objektívne priznať, že Windows pc zapínam čoraz menej.

No a čo plánujem za upgrade najbližšie ? Celkom som zvažoval kúpu TimeCapsule, ale keďže sa mi odporúčal TV, tak TimeCapsule bude musieť nejaký ten piatok počkať. Určite si však chcem kúpiť zariadenie MagicTrackpad, ktoré som mal možnosť testovať, a nedám naň dopustiť. Takže ako to tak vyzerá, pomaly sa mi to tu mení z Windows pracoviska na Apple pracovisko. Uvidíme ako bude táto premena pokračovať. Tak isto som začal navštevovať veľmi užitočné MacForum.cz. Inak aké Apple príslušenstvo by ste odporučili vy ostrieľaný Applisti  ?

2 názory na “Môj život s Apple alebo bude zo mňa napokon switcher ?

  1. Windows 8 je pecka. Počítač je okamžite vypnutý / zapnutý. Ešte som neskúšala ako na ňom ide Adobe CS. Ale asi rýchlo. Lebo všetko je na ňom rýchle. 😀 Treba si ale zvyknúť na nový spôsob používania. Ten je síce jednoduchší a intuitívnejší, ale sklaní používatelia Windows budú frfľať. 😀

Nie je možné pridávať komentáre.