Mobile Rulezz 2013 sa uskutoční už tento mesiac

Mnoho ľudí na slovensku si možno myslí, že tu vzniká veľmi málo kvalitných mobilných aplikácii, alebo, že nevznikajú temer žiadne. Opak je však pravdou, a aj na slovensku máme veľa kvalitných vývojárov mobilných aplikácií, či už pre iOS, Android, alebbo platformu Windows Phone. Práve preto sa každoročne uskutočňuje akcia MobileRulezz, ktorá má za úlohu vybrať to najkvalitnejšie čo na slovenskom trhu v oblasti mobilných aplikácii vzniklo.A verte či nie, veru nie je toho málo.

Mobilné aplikácie totiž vznikajú v najrôznejších kategóriách, od hier, cez utility, až po komerčné aplikácie eshopov či bánk. A ako tradične, tak aj na MobileRulezz 2013 sa budú porotcovia snažiť vybrať to naj z nášho rýchlo sa rozvíjajúceho trhu s mobilnými aplikáciami.

Samozrejme nie len o súťaži mobilných a TV aplikácií, ktoré môžete prihlasovať ešte do 14.teho apríla je táto konferencia. Na MobileRulezz, ktorého hlavnými partnermi sú tento rok Orange a Tatrabanka, sa tak isto na prednáškach dozviete veľa noviniek z oblasti mobilného marketingu, a trendov v mobiloch vôbec.

Prednášať prídu veľmi zaujímavý spíkri. Medzi iným spomeňme aspoň meno ako Jon Mew z IAB UK, Ivan Golian zo spoločnosti Orange, či Filip Hanker s potálu MobilMania.sk alebo Pavol Magic  za organizáciu ADMA, či Martin Mác zo spoločnosti Slovak Telekom, alebo aj Filip Kuna, zo spoločnosti Zoznam a mnohý iný.

Mylsím, že sa účastníci tohto ročníka MobileRulezz majú určite na čo tešiť. Celá akcia sa bude konať 23. Apríla v priestoroch Ekonomickej Univerzity v Bratislave. A možno sa tam spoločne uvidíme.

1 názor na “Mobile Rulezz 2013 sa uskutoční už tento mesiac

Nie je možné pridávať komentáre.