Mám notebook čo žerie len Vistu

vistaready Štrajk operačného systému uprostred pracovného dňa vie teda potešiť to Vám poviem. A čo, že sa to vlastne stalo ? Nuž to si tak prídem ráno do práce, zapnem notebook a všetko je v pohode. Celé dopoludnie zhruba tak do pol dvanástej bolo všetko v absolútnom poriadku. Lenže potom si Windows Xp ktoré som na notebook inštaloval deň predtým povedali, že už u mňa nebudú ani minutu. Bez akého koľvek varovného signálu sa milý notebook zrazu reštartol, a po načítaní Windosws naskočila okamžite známa BSOD obrazovečka. Hovorím si no fasa. Sranda bola, že ako náhle som vytiahol LAN kábel, Windows šiel relatívne normálne. A tak som bol celkom zvedavý, čo sa stane, keď prídem domov. Niečo nepekné sa však vo Windows muselo počas doobedia odohrať, pretože zhruba po hodinke pokojnej práce, sa systém zosipal aj pri Wifi spojení, a u kamoša na LAN ani nevravím. Tak sa zdá, že ten môj notebook žerie iba Windows Vista. A tak som sa pokorne vrátil k Viste.

5 názorov na “Mám notebook čo žerie len Vistu

  1. No ukázať sa na Linux akcii s Windows ti neznie ako provokacia ? 😀

  2. Ono Xp som chcel kôli jednej hre, ktorá napokon aj tak nefungovala. Ale ako tak zisťujem. Tak tento notebook nemá XP rád. A design sa už domenil, keďže somdo tohto investoval financie. Ubuntu budem používať asi len na Linuxáckych akciách, aby ma nehnali svinským krokom, keď uvidia logo Windows Vista.

  3. čeče ty musíš mít celkem nevyrovnaný charakter, tvůj blog mám v rss už poměrně dlouho a tvůj web taky, ale ty tvoje změny designu (nevím kolik jich bylo), tvoje reloady na různé operační systémy (nevím kolik jich bylo) jsou opravdu nevyčerpatelné.

    mít ja času co máš ty, tak jsem šťastný muž. zůstaň na vistě a buď také šťastný. vista se po mírném vyladění (v defaultu je dělána pro blby), dá velice dobré a dlouho používat :-)))

    ale to asi člověk hrází na stěnu hrách, předpokládám, že příští týden budeš na ubuntu ? což 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.