Mix na upršaný Augustový deň

Po dlhom čase som si znova sadol za mixpult, a skúsil čo to namixovať. Zistil som však, že som trocha asi vyšiel z cviku, a tak sa netreba čudovať, ak mix nebude absolútne dokonalý. Viem, že takto idem trocha s kožou na trh a som si vedomý možných kritických komentárov, ale budem len rád, pretože aj s kritiky sa dá veľa poučiť a na základe nej sa zlepšovať. Tento mix ani nebudem radšej nejako žánrovo špecifikovať lebo sa to ani nedá, a tak  vám len zaželám príjemné počúvanie a dobrú zábavu.

Megamix by Brano Rac

6 názorov na “Mix na upršaný Augustový deň

  1. Robíš si srandu však? Ako môžeš prosím ťa toto zverejniť? Ber to ako chceš ale toto nieje mix, to je zhluk zvukov so zrovnaným BPM :-/ , pracuj na sebe, počúvaj a uč sa, máš čo… 🙂 Ale inak fajn blog, nie som tu prvý krát a vždy som našiel niečo užitočné, len tak ďalej.

  2. Robíš si srandu však? Ako môžeš prosím ťa toto zverejniť? Ber to ako chceš ale toto nieje mix, to je zhluk zvukov so zrovnaným BPM :-/ , pracuj na sebe, počúvaj a uč sa, máš čo… 🙂 Ale inak fajn blog, nie som tu prvý krát a vždy som našiel niečo užitočné, len tak ďalej.

Nie je možné pridávať komentáre.