Minirecenzia: Gillette Fusion Proglide

Pred istým časom som dostal možnosť testovať produkt ktorý sa na mojom blogu nevidí často, respektíve myslím , že post podobného razenia sa tu ešte neobjavil. Ale aj tak si myslím, že to s nami ajťákmi keďže tý sú poväčšinou mužského rodu dosť úzko súvisí a používame ho dnes a denne tak automaticky, že si to už ani neuvedomujeme.

Tak veru hovorím o holiacom strojčeku. Dorazil ku mne totiž najnovší kúsok od spoločnosti Gillette nazvaný Gillette Fusion Pro Glide. Nedorazil len samotný holiaci strojček, ale rovno celá sada vo veľmi peknom štýlovom kovovom balení. Sada obsahovala jednak samotný holiaci strojček, dve tužkové baterky, gel na holenie, a na moje prekvapenie a j balzam na pleť po holení.

Keďže som bol oboznámený, že dostanem zásielku takéhoto druhu, schválne som sa dlhšie neholil, reku nech sa mašinka potrápi hneď na úvod. Musím povedať, že ma  Gillette Fusion Pro Glide príjemne prekvapil. Oholil kvalitne do hladka a aj  krem po holeni prijemne zregeneroval pleť. Tak isto aj celkové spracovanie strojčeka je veľmi ergonomické, a dobre padne do ruky.  Kvalitnému holeniu napomáha aj hlavica, ktorá presne do bodky kopíruje kontúry vašej tváre. A tak sa nestane, že by dáky kút tváre ostal nebodaj neoholený.  Takže chlapi ajťáci aj nejaťáci. Na záver tejto netradičnej mini recenzie môžem skonštatovať, že Gillette Fusion  Pro Glide, je celkom dobrou voľbou, ak hľadáte nový  holiaci strojček.

1 názor na “Minirecenzia: Gillette Fusion Proglide

Nie je možné pridávať komentáre.