Milujem Smooth Jazz

Možno sa vám to bude zdať neuveriteľné, Ale začal sa mi páčiť hudobný žáner Smooth Jazz. Možno je to vekom, alebo mám proste elektronickej hudby už dosť a trocha som sa jej prejedol. Ale taký Smooth Jazz sa dá počúvať skoro nonstop. Sú to väčšinou veľmi pohodové nevtieravé inštrumentálky . Teda aspoň na rádiu Sky.fm, ktoré počúvam. Hlavne ich kanál Uptempo. Celý deň mi to včera hralo pri surfovaní po nete a pri písaní príspevkov. A poviem vám ani najmenej ma to nevyrušovalo. Krásna, jemná pohodová muzička. Ak chcete troška zmeniť žáner Smooth Jazz môžem len odporúčať. Super muzička hlavne k práci.

3 názory na “Milujem Smooth Jazz

  1. mám síce len 17, ale to mi vôbec nevadí. Som rád, že mám jeden jasný štýl, ktorý milujem, a niesom prelitavý,ako väčšina ľudí. Mnohí ho ale kritizujú, že je to akási lacná napodobenina jazzu, no ľudia sú rôzni, a ja som šťastný, že existuje.

  2. Ahoj,naprosto suhlasim s tebou,je to pohodovka a netrhá to uši,pri tejto muzike sa dá robiť čokoľvek a vôbec ťa nevyrušuje.Myslím,že na tento žáner sa prechádza niekde oklo stredného veku,ked človek po ťažkom dni hladá pohodu a relax

  3. suhlasim, smooth je môj naj zaner. najma v piatok vecer, po skole je to prijemny oddych.

Nie je možné pridávať komentáre.