Markíza Ego a Nova Fanda

V dnešnom poste tak trocha zafušujem do remesla Bohumilovi Stejskalovi, a pozriem sa na dva programy ktoré pripravujú  sesterské stanice Markíza a Nova. Jedná sa o temer totožné programy, čo je napokon celkom logiccké, keďže Nova, začína byť akýmsi temer presným zrkadlom Makrízy a naopak. A to v rátane internetových služieb  ako je portál Voyo. Ten je dokonca u oboch spoločností rovnakým spôsobom spoplatnený.

V prípade Novy som sa spočiatku celkom bavil nad názvom Fanda. Predsa len to bude znieť trocha divne, keď sa moderátor bude hlásiť že vysiela vaša TV Fanda. Programovo má byť tak ako pripravovaná Markíza Ego tak aj Nova Fanda zameraná na mužov. Oba kanály by mali vysielať hlavne akčné filmy, seriály a šport. Nuž neviem som zvedavý ako to dopadne, a hlavne kedy sa oba kanály spustia Pripravovaný kanál TV Fanda, má už aspoň podstránku na domovskom webe. O programe Markíza Ego sa to však povedať nedá. A podľa Zive.sk toto ani dokonca nemusí byť konečný názov stanice.  Sám som zvedavý ako to dopadne. Tak isto som zvedavý, či budú oba kanály alebo aspoň slovenská variácia zaradené do základného balíčka Magio, alebo či budú ako platená služba. A hlavne som zvedavý čo teraz urobí TV Prima.

2 názory na “Markíza Ego a Nova Fanda

  1. :):) hlavne som rád, že dostáva opäť viac športu priestor v televízií, čo je na čase…:)..a super je, že majú byť v zakladnom balíčku na skylinku resp volne chytatelne zrejme, ostatne filmy serialy a podobne blbosti ma netrápia toho je všade habadej…..

Nie je možné pridávať komentáre.