Malý čitateľský prieskum

Dnes som si pre vás pripravil taký malý čitateľský prieskum. Som totiž zvedavý, čo si o blogu myslíte. Tak isto ma zaujíma, či je dobrý nápad urobiť niektoré zmeny, ktoré po novom roku pripravujem. A tak budem veľmi rád ak venujete pár minút svojho času vyplneniu tohto formulára. Otázok tam veľa nie je, avšak sú podstatné pre budúce fungovanie blogu. Tak dúfam, že sa Vás do prieskumu zapojí čo najviac, aby boli výsledky relevantné.

3 názory na “Malý čitateľský prieskum

  1. Dvaja autori? Prečo nie, potom však nie na aktuálnej doméne.

    A budem sa opakovať: GRAMATIKA!!!! Bez nej aj ten najlepší blog stráca na solídnosti a aj ten najkvalitnejší či najodbornejší článok stráca na dôveryhodnosti. Preklepy sú v pohode, tých sa asi nikto nezbaví. Gramatika je o niečom inom.

  2. A ešte myslím že by ešte trebalo aby zobrazovalo v článkoch informáciu kolko x bol prečitaný , to je myslím dosť podstatná zmena .

  3. Dosť zaujimavé , vyplnil som . Ako zmeny odporúčam možno aj zmeniť desing , hlavne opraviť v headeri odkazy na twitter ,fb,rss atd . to je tam dosť nevkusné. A nápad aby mal blog 2 autorov článkov stojí určite za vyskúšanie .

Nie je možné pridávať komentáre.