Logitech Wireless speaker adapter recept na čiastočné odkáblovanie sa

Pred časom som na Twitteri spomínal, že som bol v Auparku, popritom som navštívil predajňu NAY elektro a . No a ako správny geek som zase objavil pre seba celkom peknú hračku.  Jedná sa o celkom šikovnú krabičku Logitech Wireless speaker adapter for Bluetooth. A čo vlastne táto malá krabička v cene do 30€ dokáže ? Za tento relatívne malý peniaz, dostanete celkom zaujímvé riešenie, ako pripojiť vaše PC, notebook, či tablet k akýmkoľvek reproduktorom v domácnosti. Na zadnej strane krabičky sa totiž nachádzajú výstupy pre  jack a dva cinch výstupy, do ktorých zapojíte vašu repro sústavu.   A ajhľa, zrazu máte z vašich nechutne zakáblovaných reproduktorov Bluetooth reproduktory, na ktoré pripjíte bezprobléov všetko od iPadu až po PC, či mobil. Tak ak hľadáte riešenie, ako sa aspoň čiastočne zbaviť káblov na stole, určite tento nie veľmi drahý adaptér kúpte, myslím, že budete veľmi príjemne prekvapený výsledkom.

 

 

 

2 názory na “Logitech Wireless speaker adapter recept na čiastočné odkáblovanie sa

  1. Belkin je starsia vec, ktora robi to iste.

    Hentu krabicku uz samozrejme nejaky ten cas mam, to urcite viete. Takze ja len dopoviem par drobnosti, ktore Brano este nezistil z kusu, ktory si kupil.

    Vystup je pre bezny receiver dost slaby. Vacsina zariadeni, ktore mam k receiveru pripojene nevyzaduje hybanie s hlasitostou. Tato krabicka bohuzial potrebuje otocit o velky kus a ak na to zabudnem, tak po prepnuti na ine zariadenie spadnu obrazy 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.