Knight Rider už nie je to čo býval

Dnes som si na Hulu.com pozrel časť epizódy nového seriálu Knight Rider. Nuž, ale akosi som nevydržal dopozerať to celé do konca. Jednak mi video dosť sekalo, a pravdu povediac, už to nie je ono. Knight Rider s Davidom Hasselhoffom my prišiel predsa len akýsi ľudskejší. Mám teraz na mysli charakter hovoriaceho auta KITT. V nových epizódach je už príliš strojový, a trocha mi chýbal duch starého auta, ktoré malo aj zmysel pre humor. Tu som nejakú vtipnú hlášku zo strany auta nezachytil. A ako na Hulu u nás ? Depi mi poradil, aby som si nainštaloval program Hotspot Shield. Depi vďaka za radu. Dúfm, že sa časom Hulu otvorí celosvetovo. Aj keď vďaka právam je to asi len zbožné prianie.

8 názorov na “Knight Rider už nie je to čo býval

  1. zevraj sa nataca novy knight rider asi v roku 2012 bude ale us sa to premenuje nebude kr ani kitt ale daco ine ale ja si mislim ze tento novy 2008 je lespi bo su nove technologie a chcem upozornit tych co tu kritizuju ze musia si pozret viac dielov mozno prave ten jeden co si kukali bol suchy a nevtipkovali tam ale v inich kitt vtipkuje trak prosim vas nekritiozujte prv ako si to kuknete!! dakujem to bol moj nazor!

  2. Neviete kolko bude dielov noveho knight rider zatial sa mi zda len 17 dilov že bude

  3. Ja keď som bol malý, strašne ma to bralo. Ale teraz som sa na starých dieloch len zabával. Ten nový film/seriál som pozrel hneď po vydaní, a nebol to žiadny zázrak. Ale celkom pozerateľné…

  4. Ja ked som bol malý tak som bol unesený tým seriálom. A úprimne povedané ten nový knight rider ma nejako extra nezaujal…klasika je klasika.

  5. Ale KITT je pořád bezva mám doma nejmíň 6 dílu na kazetě a je to be zva. Pořád bych se na to dívala.

  6. No ja som si úvodný film k seriálu chcel pozrieť včera, ale akosi som nemal čas. Ale od začiatku pochybujem, že to bude lepšie ako stará dobrá klasika s hajzelhófom. Knight Rider je klasika a rovnako ako Adams Family zo 60-tych rokov nejde napodobniť. Zatiaľ som to pozeral len útržkovite a extra ma to nezaujalo.

Nie je možné pridávať komentáre.