Kam to ten svet prepána speje

Na Techeblogu sa objavil post, ktorý ma hneď takto na poobedie doslova odrovnal. Istá 24 ročná Britka menom Hermiona to pravdepodobne nemá v hlave tak celkom v poriadku. Neoficiálne sa totiž zosobášila a teraz dobre počúvajte, so svojim Macbookom ktorého dokonca volá Alex. Trocha silná káva všakže ? A čo na to jej mama ? Človek by povedal, že bude soptiť nadávať a čo ja viem čo všetko, ale ona nie. Vraj ak je jej dcéra šťastná je to ok. Nuž ak toto nie je zas nejaký virál tak mi povedzte kam to preboha spejeme. Dievča by bolo podla vlastných slov dokonca aj za legalizáciu manželstiev, medzi človekom a počítačom. Nuž a na konci videa nás chlapov titulovala nie najlichotivejšie. Veď napokon tu je dôkaz.

8 názorov na “Kam to ten svet prepána speje

  1. To čo tárate sú blbosti, je to jeden z ďalších internetových výmyslov na ktoré naletí len decko 🙂 No čudujem sa tomu že to nejaký človek vôbec natočí, kravina na N-tu 🙂 Alian a Kusi + .

  2. Takychto hovadin ti aj hodiny natocim, skor ma zaraza – a to pocuvajte – ze niekto si da namahu aby o tom napisal. Nuz blogovat sa da o kazdej blbosti…

Nie je možné pridávať komentáre.