A je po dovolenke hor sa do blogovania

Tak priatelia,  ako isto viete, posledné dva týždne som relaxoval v mojom obľúbenom Autocampingu  Bojnice. A čo som vlastne celé tie dva týždne robil, keď dokonca aj na blogu bolo až podozrivo ticho?

Nuž oddychoval, aj keď, samozrejme  na sociálnych sieťach som fungoval. Avšak potreboval som úplne vypnúť od písania článkov, noviniek a recenzií. A tak trocha aj nabrať inšpirácie na nové témy na môj blog. Tak isto bolo treba pozrieť starých známych, a tak sa jeden deň dovolenky nieslo v duchu veľmi príjemného výletu, za našim dlhoročným  kamarátom, a jeho ženou. Tak isto som s kamšom znova pobehal temer celý okres, a zároveň som mal čas pouvažovať ako ďalej s blogom.

Celkom vážne a aj po porade s kamošmi uvažujem, že sa pustím trocha viac do video, či audio obsahu, a možno tak nejakou formou obnovím video spravodajstvo, a možno zavediem taký viac menej názorový vykecávací podcast, keď sú už dnes tak v móde reakčné záležitosti.

Tak či onak, dovolenka my pomohla oddýchnuť si od techniky a blogovania. A porozmýšľať ako nad vecami pracovnými tak aj osobnými.  Nuž a po dovolenke, hor sa znova do blogovanie priatelia.