Jack a Jill inteligentná komédia s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe

Včera  som si bol v našom KINOX pozrieť film Jack a Jill s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Teda lepšie povedané dvoj úlohe. Pretože Adam Sandler tu stvárňoval jednak Jacka, ale aj jeho nie príliš peknú  sestru dvojičku Jill. Jackova  rodina tiež bola celkom zaujímavá. Jack úspešný reklamný agent, jeho manželka pravdepodobne žena v domácnosti, syn adoptovaný z Indie, a malá dcéra so zeleným pásom v karate. Už toto bola celkom zaujímavá zostava, a  do toho perfektne zahratá rola Jill.

Čakal som kopu gagov a vtípkov, avšak tu ma tvorcovia celkom milo prekvapili. Jack a Jill totiž nie je len hlúpa komédia, ale napodiv inteligentný film o hľadaní šťastia a lásky pre niekoho na koho zrovna chlapi neletia pri prvom pohľade. Pre ženu ktorá bola vlastne celý život outsider. Ženu do ktorej sa nečakane zblázni aj herec Al Pacino, ktorý si mimochodom zahral samého seba, a bol v tejto role neskutočne sympatický.

Top  bola scéna v divadle kde Al Pacino telefonuje s Jackom pretože chce zúfalo počuť hlas svojej lásky Jill. Podotýkam, že telefonuje uprostred predstavenia v ktorom hrá hlavnú úlohu. Ale viac vám už prezrádzať nebudem. Treba si na tento príjemný film zájsť. Myslím že určite nebudete ľutovať, pretože tento film je jednak výborná zábava, ale aj tak trochu na zamyslenie.