iPhonisti pomoc, zničil som si iPhone ?

Včera sa mi stala taká dosť nepríjemná vec, a hneď zo začiatku priznávam, že spôsobená vlastnou blbosťou. Keďže už mám iný telefón, rozhodol som sa, že kompletne resetnem môj iPhone aby som ho mohol posunúť ďalej. A tak som aj spravil, lenže. Lenže  nastala chyba číslo jedna, ktorú si uvedomujem. A to, že som to ja blbec robil na na baterke a nie na kábli pripojenom k nejakému zdroju energie. No a samozrejme čo čert nechcel natiahol som sa na posteľ a tak fajn uťahaný po procedúrach som krásne zaspal. Milému iPhone samozrejme došla šťava ešte pravdepodobne počas celého prcesu, a prúser je na streche. Keď som sa zobudil, čakalo ma len logo Apple, ktoré tam je od rána doteraz, a nie a nie sa objaviť systém. Prípadne sa ešte zjaví oznam, že sa iPhone nabíja. Ešte ho doma skúsim nabiť na nejakom voľnom USB, ale mám takého tušáka, že sa stalo dačo nemilé. Máte nejaký tip ? Ono totiž vyťaženosť notebookových USB je momentálne stopercentná. Pevne dúfam, že som si s iPhone nevyrobil drahú tehličku.

4 názory na “iPhonisti pomoc, zničil som si iPhone ?

  1. Je to jednoduche. Staci Iphone dostat do UDF alebo UFD modu (neviem ako sa to presne teraz vola). Je to myslim drzat 3 sekundy power tlacitko, nasledne stlacit a drzat aj home tlacitko po dobu 10 sekund a nasledne pustit power a drzat uz len home. Lahko to niekde vygooglis ako to je presne a potom to len pripojis, zapnes itunes a das restore to factory settings.

  2. Je to jednoduche. Staci Iphone dostat do UDF alebo UFD modu (neviem ako sa to presne teraz vola). Je to myslim drzat 3 sekundy power tlacitko, nasledne stlacit a drzat aj home tlacitko po dobu 10 sekund a nasledne pustit power a drzat uz len home. Lahko to niekde vygooglis ako to je presne a potom to len pripojis, zapnes itunes a das restore to factory settings.

  3. eeeeeee, nechaj ho na USB nejaku hodinku a zazracnou kombinaciou LOCKu a tlacidla po displejom to resetni a urcite to nabehne…

  4. eeeeeee, nechaj ho na USB nejaku hodinku a zazracnou kombinaciou LOCKu a tlacidla po displejom to resetni a urcite to nabehne…

Nie je možné pridávať komentáre.