inWatch One skutočne zaujímavé smart hodinky

Všetci o svojich smart hodinkách hovoria, a stále nič neukázali. Svoje hodinky údajne pripravuje SAMSUNG. Ďalšie vraj chystá aj Apple. Avšak našla sa spoločnosť, ktorá vyrobila smart hodinky ako sa patrí. A čuduj sa svete pochádzajú s Číny a ich názov je inWatch One. A prečo ich tu tak spomínam ?

Nuž ako prvé smart hodinky majú samostatný prístup k mobilnej sieti vďaka slotu na SIM kartu. Nie sú teda viazané na synchornizáciu s PC či mobilom. Okrem toho že majú samostatný slot na SIM kartu, beží na nich brutálne oskinovaný os Android.

 

Ich displej má 1,54 palca a rozlíšenie 240×240. CPU zabezpečuje procesor s taktom na 1,2GHz a s dvoma jadrami. Batéria je dodávaná s kapacitou 500 mAh, a s týchto hodiniek sa dá aj telefonovať. Keďže sú to čínske hodinky. obsahujú podporu služieb, ktoré sú v číne najpopulárnejšie. Sú to napríklad WeChat, Sina, Weibo, QQ a samozrejme miestna obdoba Google Baidu.

Objednať si ich možno zo stránok spoločnosti za zhruba 293 dolárov. Tak čo priatelia, šli by ste do takýchto smart hodiniek  ?

Zdroj: Engadget