IGIGI je Synopsi ??? WTF ????

Update: Takže hackli aj Synopsiho a dosť sa nás na to namotalo vrátane mňa ach jaj. A bolo mi to dáke divné.

Doplnené o Synopsiho Twet

Clanok na blogu som nepisal ja. Postohol ho niekto priamo do DB na Yegone. Ale ano, bol celkom zabavny 😉

Asi tak som sa zadivil keď som si na Synopsiho blogu prečítal odhalenie, v ktorom tvrdí, že je onen slávny nepolapiteľný hacker IGIGI, ktorý celý čas strašil Slovenské weby a nik si nebol celkom istý, kde udrie najbližšie. Ale aj napriek tomuto priznaniu som tak troška na pochybách či je to skutočne tak alebo nie. Poviem vám prečo. Je pravda, že z ľudí ktorých poznám, je Synopsi práve ten, ktorý by také dačo v pohode dokázal, a však na druhej strane si myslím, keďže sa zaoberá bezpečnosťou a skôr varuje ľudí a radí im, tak veru celkom neviem, čo si mám o tom celom myslieť. Napadajú ma aj také myšlienky, či to nie je nejaký šikovný reklamný Synopsiho ťah, a teraz pokojne zo svojej pracovne sleduje onen virálny efekt,  ktorý sa isto rozpúta. Ale na druhej strane sú tu  Synopsiho schopnosti, takže teraz skutočne neviem čo si mám  o tom celom myslieť. Ale jednoznačne je tento článok pre mňa nemalým prekvapením. A isto nebudem sám.

2 názory na “IGIGI je Synopsi ??? WTF ????

  1. Pochybujem, ze to je Synopsi a pochybujem, ze ide o nejaky viral. Je tolen obycajny hack Yegonu a napisanie sokujuceho clanku na znamom blogu.

    Okolo igigi-ho je kopec otazok, napr. ako dokazal dehashovat 15 znakove silne heslo – na to by ti nepomohla ani farma PS3-jok. Pocitali by to tisice rokov.

  2. Pochybujem, ze to je Synopsi a pochybujem, ze ide o nejaky viral. Je tolen obycajny hack Yegonu a napisanie sokujuceho clanku na znamom blogu.

    Okolo igigi-ho je kopec otazok, napr. ako dokazal dehashovat 15 znakove silne heslo – na to by ti nepomohla ani farma PS3-jok. Pocitali by to tisice rokov.

Nie je možné pridávať komentáre.