ICQ 6 po dlhšom čase testovania/nič nové pod slnkom – znova vyhral Live Messanger

Povedal som si, že spíšem svoje pocity s pohľadu testera ICQ 6. Nuž a musím sa priznať, že veľmi pozitívne tie pocity niesu. Áno hype spôsobil, že som bol na ICQ6 nadržaný ako chlap na ženskú :D, ale po dlhšej dobe používania musím konštatovať, že sa vlastne vôbec nič nezmenilo.

Pôvodne som totiž tajne dúfal, že v ICQ dostanú rozum. Ale nedostali. Chvíľu mi fungovali linky a tak som sa aj potešil, že je všetko ok. Ale dnes je zas všetko pri starom a od niektorých užívateľov prosto link nedostanem. Dorazil ma sused príhodou, keď chcel odoslať správu na ICQ iného človeka avšak ICQ správu prosto zahodilo a dotyčnému vôbec nedorazila. Áno je pravda, že prepracovali dizajn. Je pravda, že tabbed chat je cool a super, ale toto to už niekde bolo no nie?. Nekopíruje ICQ6 len niektoré funkcie z Trillianu? Záčinam mať neblahý dojem, že ano. Nuž a keď som sa nádejal, že konečne odpadlo swapovanie okien, Nádejal som sa veru márne. Po čase sa swapovaie vrátilo nazad. A sem tam sa zjaví chybová hláška pri vypínaní ICQ klienta.

Nuž poviem vám že som mierne rozčarovaný z dlhodobejšieho používania tohto IM klienta. Ostanem ja pekne krásne na Live Messangeri a ICQ si nechám ako prípad krajnej núdze. Primárne ma však naozaj hľadajte na Liveku. ICQ bude možno ako jeden kamarát podotkol normálne až vo verzii 50. Ak dovtedy ovšem nezanikne

5 názorov na “ICQ 6 po dlhšom čase testovania/nič nové pod slnkom – znova vyhral Live Messanger

  1. Tak to veru netuším ono to tuším ani nie je na kliknutia skôr si cez teba niekto musí objednať platený produkt.

  2. Toto bude od veci ale: po kolko klikoch vyplaca textlinkads 20$ (affiliate program)? Dik

Nie je možné pridávať komentáre.