ICQ 6 exkluzívne obrázky z preview verzie

Včera som sa vďaka adminovi fóra Mirabiliz.com, ktoré sa zaoberá IM programami ICQ a MSN dostal do betatestu nového ICQ6. Nuž a musím povedať, že v ICQ sa celkom pochlapili. Prvá vec, ktorá vám udrie do očí je kompletne zmenený design ICQ klienta. Teraz má taký jemne zelený nádych a uznávam, že mu táto farba svedčí.. Avšak sa mozrejme dôležité sú aj funkcie. V ICQ6 konečne pribudla možnosť tabbed chatu. Nebudete mať už teda po ploche otvorených x okienok s kontaktmi, ale len jedno okno. Tak isto boli mierne zreorganizované nastavenia. V tomto prípade im to však len prospelo. Zmeny sa dotkli a samotného chatovacieho okna. Priamo doň boli zabudované tlačidlá pre video hovor a telefonovanie. Ako vidno v ICQ sa snažia ísť z dobou. Len vás prosím nebombardujte ma žiadosťami o pozvánku na betatest. Ja som ho ledva získal. Ale skôr skúste kontaktovať admina Mirabiliz fóra a možno sa na vás usmeje šťastie. Niektoré vlastnosti ICQ mi zatiaľ ostali skryté keďže sa jedná len o preview verziu. Ale už som celkom zvedavý na finálne vydanie. Vyzerá to celkom zaujímavo. Prikladám pár exkluzívnych obrázkov.

Hlavné okno

Chat okno

Nastavenia

Chat

11 názorov na “ICQ 6 exkluzívne obrázky z preview verzie

  1. ss no neviem ja som sa dostal do betatestu na základe pozvania admina fóra Mirabiliz.coma screen z options sa nedozvieš dokial sa nenapojiš. asi toľko.

  2. tieto exkluzivne obrazky, ktore si exkluzivne ziskal z exkluzivne nedostupnej exkluzivne ziskanej verzie icq ktoru si moze stiahnut kazdy ked napise icq 6 download do googlu? vau

  3. Ten dizajn je stále hnusný. Chatovacie okno konečne trochu upravili, ale dosť mi to pripomína Yahoo messenger. No uvidíme čo s toho nakoniec bude. Ale spamov sa určite tam nezbavíte. Hneď ako prvú vec by ICQ musel zrušiť čísla a nahradiť ich e-mailovkami. Roboti ICQ číslo na internete ľahko zaindexujú, ale e-mail nemôžu vedieť, že či je to ICQ mail, alebo normálny. Tým by to spamerom značne sťažili, alebo by nemali ako vytvárať databázy užívateľov ICQ. Potom možno len cez hľadanie užívateľov, ale myslím, že to sa dá vypnúť aby sa ťa nedalo nájsť (pokiaľ nie mohlo by sa).

  4. ale zatial co som si tak vsimol chybaju tam hry. A ICQ zatial pouzivam len na prenos suborov a hry ak niekto chce zajtra taku co ma inac zostavam dalej pri QIPe

  5. Spätné upozornenie: vybrali.sme.sk

Nie je možné pridávať komentáre.