Hliníkový statív z BudgetGadgets.com

V týchto dňoch som z eshopu budgetgadgets.com obdržal celkom zaujímavý balíček. A to statív pre moju kameru. Nuž a teraz sa naň môžeme spoločne pozrieť.

Keď som balíček otváral, prekvapilo ma ako malý statív je. Trochu som sa začal báť, pretože technické parametre pôvodne sľubovali čosi väčšie, ale k tomu sa ešte dostaneme. Statív samotný bol ešte zabalený v príručnom vrecúšku na prenášanie, čo rozhodne ocením pri cestách na rôzne akcie, ako je napríklad najbližšie Bratislavské Blogerské Stretnutie.

krabica DSC00529

Statív je vyhotovený celkom zaujímavo. Keď ho vytiahnete z ochranného vrecúška, tak na vás pozerá celkom malá zhruba 40cm vysoká vecička. Avšak potom príde prekvapenie v podobe teleskopických nôh, ktoré keď roztiahnete na plnú dĺžku tak dostanete celkom užitočnú veľkosť 140cm. Bol som celkom prekvapený. Avšak mám trochu výčitku voči materiálu z akého je statív vyhotovený. Je to akási hliníková zliatina. Tak sa trocha obávam, aby sa neskôr pri manipulácii najtenšia časť nožičiek statívu nezlomila. Ale inak musím povedať, že vďaka veľkosti je statív celkom praktická záležitosť. Zatiaľ sa mi s ním pracuje celkom príjemne.

DSC00530 stativ

Na recenzou dodal BudgetGadgets.com

5 názorov na “Hliníkový statív z BudgetGadgets.com

  1. Vďaka za pripomienku podklad budem musieť fakt zmeniť uznávam nebol najlepšie zvolený.

  2. Brano, Brano a co ten podklad? Stvrthodinu som hladal kde je ten stativ, uplne sa straca. Ale ten stativ je pekny,

  3. Maximalna výška je tých spoemnutých 140cm Uhol nálklonu tak maximálne 45 stupňov viac som sa neodvážil.

  4. Branoooo a troska technickych informacii typu vyska, max uhol naklonu, maximalne rozprestrenie atd? 🙂 Stativ na kameru uz dlho planujem, tak isto ako kupit na nu daco ako zoom, kedze moja ma HD snimanie, ale iba 10x zoom 🙁

Nie je možné pridávať komentáre.