Hfield Technologies Wi-Fire

Včera sa mi podarila celkom zaujímavá vec. Na blogu Geekalerts som našiel zmienku o zariadení Wi-Fire spoločnosti Hfield Technologies
z USA. Jedná sa o Wi-Fi adaptér, ktorý je niekoľko násobne silnejší ako klasické antény v notebookoch. Pracovne som si ho nazval WiFi zosilovač. Mal by podľa stránok spoločnosti pomáhať hlavne tam, kde nestačí klasická WiFi v Notebooku. Nuž neodolal som a poslal som do Hfield Technologies e-mail so žiadosťou o zaslanie produktu na recenziu. A čuduj sa svete, po výmene pár mailov my bolo oznámené, že my jeden kus produktu Wi-Fire bude zaslaný na recenziu. A tak sa o 5 až 7 dní môžete tešiť na celkom zaujímavý článok.

22 názorov na “Hfield Technologies Wi-Fire

 1. Hehe, neviem ako ostatni vyrobcovia, ale napr v mojom Thinkpade su v rohoch displeja anteny, vola sa to tusim Ultra Connect III ci tak nejako.

 2. Inak bez ostatných blogov by som ani ja netušil, že existuje nejaké Wi – Fire a že existuje nejaká spoločnosť Hfield Technologies.

 3. Viac fotiek bude a možno bude aj video. Rád by som poňal recenzie viac multimediálne.

 4. jp: nedá sa s tebou celkom súhlasiť. Máš pravdu, že sme na Slovensku, ale Braňo je skôr príkladom určitého obchodného pomeru. Volá sa to barter. Braňo takto získa určitý tovar za protislužbu = recenzia produktu. Dotyčná firma získa backlinky a povedomie o svojom tovare. Braňo jej za to musí napísať článok. Škoda len, že v drvivej väčšine plný gramatických chýb 🙂

 5. brano nenechaj sa znechutit a vklude tu vecicku zrecenzuj, len moja pripomienka k recenziam je aby bolo viac fotiek a troska viac podrobnosti, pripadaju mi tie recenzie dost kratke

 6. No Anonimus to čo s tým dotyčný urobí potom je už hádam čisto jeho osobná vec nie?

 7. Dlho som s neozval, ale ak môžem pripojím sa k debate.
  Rozhodne je lepšie ak si niekto objedná zdarma niečo a potom na to urobí “ recenziu “ ako ak si niekto objedná niečo zdarma na “ recenziu “ a neurobí žiadnu alebo po “ recenzii “ to potom predáva. ( jeden nemenovaný bloger zo Stupavy )

 8. Neboj ľudia ala JP ma leda tak pobavia a nie znechutia inak vďaka vám všetkým za podporu.

 9. Nedá mi nenapísať.
  S tým zadarmo je to všelijak. Koľký z nás by vedeli, že taká vecička existuje? Recenzie na blogoch nie sú primárne o pozitívnom, alebo hlboko profesionálnom feedbacku. Ide o reklamu na produkt. Takže. Nie zadarmo to nie je, je to za link, za minimálne 5 tu diskutujúcich, ktorý reklamný message dostali a zachytili. (verím, že ich je viac)

  To JP: nie „…na co mam specifikáciu…“ ale na čo mám špecializáciu to je ako pliesť si menštruáciu s melioráciou. 🙂

  To Branislav Rác: týmto som však v žiadnom prípade nechcel povedať, že obsah nemusí mať maximálne možno kvalitu profesionalita sa cení najviac. veľa šťastia.

 10. to: JP
  Áno sme na slovensku a tu sa hovorí zadarmo nech aj bachor praskne.
  Načo sa týmto zaoberáš čo už všetci vieme. Svojim komentárom si nás nijak neobohatil, akurát si tu sekal zo seba machra.
  Brano je IT nadsenec a vďaka blogu moze o tom nieco napisat a stretnut sa s takymi vecami.
  Ked sa da k niecomu prist zadarmo, alebo lacnejsie tak nebudem si to asi kupovat za plnu cenu. To nerobia ani miliardari…
  Nabudúce si ušetri trapas (i keď bohužiaľ anonymný) a zdrž sa komentáru.

  Jediné čo by som povedal celkovo je, aby sa braňo snažil skôr stále zvyšovať úrovneň obsahu a robil blog ešte zaujímavejší.

 11. Ok panstvo nechajme to radšej tak nechcem tu hádky a ani nejaký flamewar ok ?

 12. Áno. Aj tá závistlivosť je typická vlastnosť slováka. Ale načo si to vôbec písal tomu som fakt nepochopil…

 13. ale ja som videl ze o vsetkom pises. to mi je sumafuk. ved jasne, naco platit… typicke zmyslanie slovaka… a preco spominas moj web? nemam, naco mi je? keby som chcel a chcel mat obsah tak mam o com pisat. pisem o tom na co mam specifikaciu a do coho sa rozumiem (nevravim ze sa do tych veci nerozumies). ja som len vyzdvihol princip.

 14. JP=>To si fakt taký závistlivý chudák? No a čo že to má zadarmo. Keď si to vie zohnať tak načo za to bude zbytočne platiť?

 15. Jp a nie je jedno či recenzia bude. Stály čitatelia dosvečia že som každú vec poctivo zrecenzoval. Prejdi si prosím najprv patričnú rubriku recenzií a potom sa ozívaj ano ?

 16. Hmm závidíš že si nevieš zabezpečiť obsah na web ? Ak ovšem nejaký maš.

 17. hlavna vec ze si niekto pride k dobrej vecicke a zdarma vsak branko. je jedno ci bude recenzie alebo nie, ci sa to niekomu bude pacit alebo nie. ale hlavne ze ty to budes mat zdarma. toto nepochopim.
  nezaprie sa to ze sme na slovensku

 18. Asi zase superbrutálne zvýšenie výkonu to nebude aby neprekročili normy keď to podľa ich vyjadrenia predávajú celosvetovo. Sám som zvedavý.

Nie je možné pridávať komentáre.