Habey mini PC

U nás neznáma spoločnosť Habey predstavila celkom zaujímavý koncept miniatúrneho PC. Tento malý počítač, je na svoje rozmery celkom zaujímavou mašinkou. Habey BIS-6622 je založený na platforme Intel Atom s taktom 1,3 Ghz. Ako grafická karta bola použitá chipová sada Intel GMA 600. Pc je vybavené 2GB RAM. Na zadnej strane sa nachádza okrem VGA portu USB a LAN portu aj HDMI port a WiFi anténa. Maximálne rozlíšenie tejto zaujímavej krabičky je  pri HDMI 1920×1080 a pri VGA 1280×768. Myslím že toto mini PC by u niekoho možno našlo miesto ako zábavné centrum v obývačke. Akurát som teda nikde nenašiel zmienku o HDD. Ale snáď som bol len slepý, alebo to výrobca myslel tak, že si doň vložíte HDD podľa vlastných potrieb. Jednako sa aj tak jedná o celkom zaujímavý výrobok.

 

habey-bis-6622

Zdroj: Liliputing.com

4 názory na “Habey mini PC

  1. akoze nenasiel: The computer measures 5? x 5? x 1.75? and has room for a 1.8? hard drive and up to 2GB of memory. There’s also a mini PCI Express slot.

  2. akoze nenasiel: The computer measures 5? x 5? x 1.75? and has room for a 1.8? hard drive and up to 2GB of memory. There’s also a mini PCI Express slot.

Nie je možné pridávať komentáre.