Gowalla alebo Foursquare ?

Keďže som momentálne novopečeným majiteľom HTC Tatto, ktoré má zabudovaný GPS, tak použitie aplikácií ako Gowalla či Foursqare, dostáva úplne iný zmysel. Ale. Ale riešim takú menšiu dilemu alebo skôr problém. Je možné, že Foursquare zadáva venue primárne za pomoci BTS a až potom dolaďuje polohu cez GPS ak ju vôbec doladí ? Stalo sa mi totiž, že checkin bol na Foursquare o dosť inde, než som sa ja reálne nachádzal. V prípade Gowalla takýto problém temer neexistuje. Gowalla ide priamo cez GPS satelit,  a tak  je Gowalla veľmi presná. Neviete niekto či sa dá zadávanie venue v Foursqare dajako upraviť, aby klient vyhľadával polohu len za pomoci GPS ? Inak ktorá s týchto dvoch sietí viac vonia vám ? Ktorú využívate radšej ?

2 názory na “Gowalla alebo Foursquare ?

  1. Pre môj Symbian nie je Gowalla klient, takže to mám jasné. Gowalla mi príde zábavnejšia, Foursquare (aj kvôli väčšiemu počtu uživateľov) užitočnejší.
    Všetko sa však môže každým týždňom zmeniť. Sám som zvedavý čo viac prerazí 🙂

  2. Pre môj Symbian nie je Gowalla klient, takže to mám jasné. Gowalla mi príde zábavnejšia, Foursquare (aj kvôli väčšiemu počtu uživateľov) užitočnejší.
    Všetko sa však môže každým týždňom zmeniť. Sám som zvedavý čo viac prerazí 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.