Google docs aj zo slovenským spellerom

Nuž ak som si myslel, že Google docs má len Anglický speller tak som sa pomýlil. Speller v Google docs sa dá totiž nastaviť podľa vami požadovaného jazyka. Samozrejme nechýba ani naša Slovenčina. Aj keď tu má speller od Google ešte čo doháňať. Ja len dúfam, že chlapci doplnia aj náš slovníček teda sa nebudem musieť spoliehať len na speller, ktorý je obsiahnutý vo Firefoxe 2.0. Je dobre vedieť, že v Google myslia aj na naše malé Slovensko. Nevie náhodou niekto, či sa dá nastaviť slovenčina aj v prípade Windows Live Writer? Alebo sa v tomto prípade Microsoft na slovenských používateľov z vysoka vykašľal?

2 názory na “Google docs aj zo slovenským spellerom

  1. Ešte som chcel dodať, že Google Docs veľmi chýba pravé tlačidlo tak kde sú zobrazené všetky vaše dokumenty 🙁 🙁 :(. Spomaľuje to prácu zo súbormi a je to nepohodlné.

  2. Writer má plno pluginov, ale pochybujem. Writer je len Beta a vysla len druha verzia, alebo podverzia toho programu… Ale google ma teraz prekvapil. Ale so vzhľadom a štruktúrou služby sa mohol pohrať viac. Ale možno ho začnem aj používať. bude záležať od kvality spellu. Ale odísť od pekne vylešteného a pohodlného wordu 2007 sa mi veľmi nechce :).

Nie je možné pridávať komentáre.