Gladiatus – celkom zaujímavá webová hra

Kedisy dávno som tvrdil, že nič na svete ma nedonúti hrať webové hry. Tí čo ma poznajú vedia aký mám k nim postoj. Buď sú veľmi zdĺhavé, alebo prehnane prekombinované. A ja nemám rád ani jedno ani druhé. Lenže časy sa menia. A zmenil sa aj môj postoj k webovým hrám. Kamošovmu bratovi sa totiž podarilo totálne ma namotať na webovú hru Gladiatus. Hra sa odohráva v časoch gladiátorov a starého Ríma. V hre máte možnosť neustále zlepšovať schopnosti svojho hrdinu. Samozrejme hrdina musí odniekiaľ čerpať aj financie, a tak má dve možností prímu. Chodenie na najrôznejšie dobrodružné výpravy a popritom aj poctivú prácu. Zaujímavosťou je, že udalosti sa odohrávajú v relatívne reálnom čase. Ak teda súboj má trvať 10 minút tak si naozaj počkáte 10 minút. Ak má práca v stajniach trvať 8 hodín, tak bude naozaj trvať 8 hodín. Toto sa však netýka bojov v aréne, ktoré sú veľmi skrátené, a vy dostanete už len správu o výsledku. V aréne však nevyzívate server, ale ostatných hráčov Gladiatusa. Skupiny hráčov tak isto môžu zakladať aj spolky. Hráči potom do spolku prispievajú aj určitou sumou peňazí, čím sa zvyšuje celkové bohatstvo spolku. Gladiatus je celkom zaujímavo spracovaná webovka. Zámerne som tu nespomenul úplne všetky možnosti tejto hry. A to len pre to, aby ste si Gladiatus mohli vyskúšať na vlastnej koži.

10 názorov na “Gladiatus – celkom zaujímavá webová hra

  1. Pridam tip na webovu hru, ktoru vyvijam:
    Genesis Battle je online hra – politicko, ekonomicko, bojová stratégia. Hráč si vyberie národ a buduje ekonomiku, kupuje armádu, útočí na základne, zlepšuje hrdinu a zbiera artefakty. Vyhrá národ, ktorý postaví projekt. Dianie je na ťahy, zobrazené na mape.
    http://genesis.ruskur.sk

  2. nebudte trapni kazdy vie ze to su odkazy na zarabanie kesov a kazdy kto na to klikne bude zverbovany a kazdy blbec vie aj to ze ked je v tom odkaze napisane napriklad s4.gladiatus tak to je odkaz na zverbovanie a ja tu mam 3 cheaty 1. na silu 2. na charismu a 3. na zručnosť z kazdeho si mozete pridat len 36 ale aj to je dost je to moj oblubeny chet staci len kliknut na nasledujuci odkaz http://s2.darkpirates.cz/c.php?uid=81361 a poznam este jeden na peniaze a ked ho budete chciet tak mi napiste na moju e-mailovku didzej@zoznam.sk

  3. Lenže webovky doteraz neboli zrovna moja šálka kávy. Úspešne som odolával lákadlám Travianu a tu som neodolal 😀 Inak pozerám že som to troška prešvihol so screnshotom čo saveľkosti týka.

  4. Ehm prosim?? Toto ma s Travianom spoločná asi toľko ako ja z Vatikánom 😀

Nie je možné pridávať komentáre.