Geocaching v hi tech podaní

Keďže je pekné letné počasie, tak tu mám dnes niečo pre Geocacherov. Všetci vieme ako funguje klasický Geocaching. Vy dostanete na webe súradnice, vyriešite prípadné puzzle a odlovíte cashku. Lenže čo tak to trocha zmodernizovať ? Istý chlapík vyvinul krabičku ktorá obsahuje GPS anténu. Tá vysiela signál o polohe vytúženého pokladu. Lenže to nie je tak é jednoduché. Krabičku síce nájdete ale pekne  sa zapotíte než ju odomknete. Je totiž elektronicky uzamykateľná a zámok sa deaktivuje až po rozlúštení hádanky. Tak čo poviete na takéto hitech zariadenie milý Geocacheri ? Viac info o ňom nájdete na tejto adrese.

 

100709-geocaching-01

 

Zdroj: Engadget

4 názory na “Geocaching v hi tech podaní

  1. Ehm.. Táto cache nie je o tom, že treba vyriešiť hádanku. Ale o tom, že ju musí cacher priniesť na určenú lokalitu (ktorú vopred nevie) a len čo cache zistí, že je na správnych súradniciach, tak sa odomkne sama.

  2. Ehm.. Táto cache nie je o tom, že treba vyriešiť hádanku. Ale o tom, že ju musí cacher priniesť na určenú lokalitu (ktorú vopred nevie) a len čo cache zistí, že je na správnych súradniciach, tak sa odomkne sama.

Nie je možné pridávať komentáre.