Frajer na ceste

Dnes sme ráno išli s mamou do mesta autom čosi vybaviť. No a zažili sme celkom vtipnú situáciu. Alebo ak nie vtipnú tak aspoň poučnú určite. Pred nami si to v Lamači šinul frajer v silnom tereniaku. Keby dotyčný aspoň dodržiaval dopravné predpisy. Avšak pravdepodobne mu absolútne nič nehovorila plná čiara, pretože predbiehal ako s prepáčením idiot, čo si myslí, že je na ceste pánboh. Avšak, o pár sto metrov ďalej tesne pred vjazdom na diaľnicu sme sa s mamou museli zasmiať. Dotyčného totiž stopla dopravná polícia, a pekne krásne si to s ním vybavovala. Aj keď pochybujem, že dostal nejakú mastnú pokutu. A ak aj tak ak má peniaze na drahé auto, tak mu bohužiaľ pokuta nič nevraví. Takýmto šoférom hazardérom by som prikázal vystúpiť na mieste z auta a auto by som zabavil na dobu neurčitú. A čo vy ako sa pozeráte na takýchto frajerov na cestách ?

3 názory na “Frajer na ceste

  1. heh, mne sa stalo ze takyto frajer ale vo ferrari tiez isiel ako somar, potom ho stopla policia tak som sa dostal pred neho, a o par minut co nevidim – zase frci v protismere 200 kmh 😀

  2. Keď už tak vodičák !!!! Ale auto ??? Braňo už na šťastie nie sme totalitný štát aj keď si myslím že ani za komančov to nebolo také ostré.

Nie je možné pridávať komentáre.