Fotoškola: Naučíte ma fotografovať lepšie ?

Tak, v posledných komentároch Rony predložil celkom zaujímavý nápad. Reku či nezaložím seriál o fotografovaní. Lepšie povedané, o mojich pokrokoch vo fotografovaní. Trochu som nad tým uvažoval, a ten nápad naozaj nie je až tak mimo mísu. Tak sa teda dohodnime ale na istých pravidlách. Keď nafotím k nejakému postu fotky, budem rád ak mi ich oznámkujete, povedzme na stupnici od 1 do 10. Avšak dohodnime sa, že známkovaný príspevok, bude len ten, ktorý bude označený ako fotoškola, či už v nadpise, alebo v tagoch. Takže čo poviete, naučím sa z vašou pomocou lepšie fotografovať ?

5 názorov na “Fotoškola: Naučíte ma fotografovať lepšie ?

  1. To je dobrá myšlienka, viac hláv viac rozumu. Mňa v živote posúva dopredu kritika. Rád sa podelím so skúsenosťami, tak hoď niečo do placu , máš slušný foťák.

  2. Nápad sa mi páči. Ale pokiaľ sa chceš naučiť fotografovať, skús si nájsť nejaký čas a prečítať si pár ton článkov na internete ohľadom fotenia.

    • a Brano, hlavne vsetky tie vedomosti opisuj do clankov. To je dolezite. Nie to, ze sem budes sypat svoje fotky a dokola ti budu desiatky ludi pisat veci, ktorym nerozumies. Musis si to vsetko skusat a popisat k fotke, co si robil aby bola dobra. A vedet z fotky tie chyby "precitat".

Nie je možné pridávať komentáre.