Firefox 17 prinesie údajne Facebook chat

Na serveri Social Times sa objavila celkom zaujímavá správa. Tá hovorí, že Mozilla a Facebook spoločne pracovali na HTML 5 API. Čo to znamená v praxi ? V praxi to znamená, že  Facebook na naás vyskočí naozaj od všadiaľ. Totiž Mozilla plánuje vo verzii 17 uviesť Facebook chat priamo v sidebare prehliadača. Budete môcť údajne príjmať správy zaslané z akejkoľvek stránky podporujúcej  Facebook chat, či mobilnej Facebook aplikácie

No neviem či je to najlepší nápad. Nie vždy totiž chcete aby ste boli zastihnuteľný na chate kdekoľvek a kedykoľvek. Našťastie sa táto možnosť bude dať vypnúť a nebude nastavená ako defaultná. Tak či onak je to celkom zaujímavé riešenie som zvedavý ako bude nakoniec v reále fungovať. A čo vy, tešíte sa na Facebook chat priamo vo Firefoxe ?

 

Zdroj: SocialTimes

4 názory na “Firefox 17 prinesie údajne Facebook chat

  1. PRESNE toto nechcem. Firefox + Facebook = katastrofa, na FB pouzivam Chrome. Firefox je sam o sebe dost zaspaty a ked v nom otvorite Facebook, tak ho to totalne zabija. A hlavne vo Firefoxe konecne ocakavam podporu retiny. Vsade pchaju FB hovada.

  2. Akú starú správu si to čítal? Firefox 17 je vonku aspoň 2 týždne a facebook chat má, ale zatiaľ sa dá zapnúť iba cez about:config z dôvodu nestability.

Nie je možné pridávať komentáre.