Fidget Spinner je dôkaz že dnes predáte temer všetko

Ak sledujete trendy poslednej doby, určite vám neuniklo, že v poslednom čase frčí vecička nazvaná Fidget spinner. A čo to vlastne je ?  Ako som správne pochopil, je to vecička, ktorá je trojramenná v rôznych dizajnoch, a v strede sa nachádza, čuduj sa svete obyčajné ložisko.

No a na čo táto sranda slúži? Popravde neviem. Podľa  niektorých, je Fidget Spinner celkom dobrý anti stresový nástroj. Podľa iných, je to dosť vyrušujúca vec, keďže ložiská vydávajú pri rýchlom točení typický zvuk. A to až taký, že bol na niekoľkých školách v USA zakázaný,  pretože rušil vyučovanie.

Avšak, pre mňa sú na tejto vecičke zaujímavé iné veci. Jednak, údajne nemá nejakého známeho prvotného autora, a tak ho vyrába, a predáva naozaj kdekto. A  druhým faktom je  jasný dôkaz, že ak ste dostatočne šikovný a vynaliezavý, tak dnes dokážete speňažiť skutočne čokoľvek. A to nie en fyzické Fidget spinneri, ale dokonca aj aplikácie pre smartphony, a to ako pre iOS tak aj pre Android.

Tak čo priatelia, podľahli ste aj vy tomuto trendu, a točíte si svoj  spinner? Alebo zatiaľ úspešne odolávate ? Ja som v rámci srandy podľahol zatiaľ len jeho virtuálnej podobe, ale ktovie…